Підсумки. 4 роки: Віталій Бунечко про те, як Житомирщина пройшла пандемію COVID-19
![Підсумки. 4 роки: Віталій Бунечко про те, як Житомирщина пройшла пандемію COVID-19](/media/k2/items/cache/78afb9d042d11094cd0c86179d6502b2_L.jpg)
Нещодавно виповнилося 4 роки з того моменту, як Президент України Володимир Зеленський доручив Віталію Бунечку очолити Житомирську обласну державну, а наразі військову адміністрацію.
Очільник Житомирщини вже розповів про оборону Житомирщини та боротьбу за Перемогу. Наступний сюжет із добірки "4 роки. Підсумки" присвячений тому, як Житомирщина пройшла пандемію COVID-19. Коронавірус став серйозним викликом для нас усіх.
"Проте, у підсумку ми стали сильніше, навчилися спільними зусиллями долати найнеочікуваніші проблеми й суттєво покращили технічне оснащення наших медичних закладів. Дивіться відео "4 роки. Підсумки. ПАНДЕМІЯ COVID-19”.
Последнее изменение Четверг, 05/10/2023