Віталій Бунечко провів нараду щодо подальшого посилення захисту об’єктів критичної інфраструктури Житомирщини від терористичних ударів російських окупантів
![Віталій Бунечко провів нараду щодо подальшого посилення захисту об’єктів критичної інфраструктури Житомирщини від терористичних ударів російських окупантів](/media/k2/items/cache/14283df7dcb57435db7a3e642986bb6a_L.jpg)
Сьогодні начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко провів нараду щодо подальшого посилення захисту об’єктів критичної інфраструктури Житомирщини від терористичних ударів російських окупантів.
На засіданні було обговорено питання щодо актуалізації поточних потреб у техніці та будівельних матеріалах для забезпечення належного рівня захисту. Представники влади прийняли рішення про максимальне скорочення термінів виконання робіт з метою підвищення готовності до можливих загроз.
Окрема увага була приділена створенню робочої групи, яка буде працювати в режимі 24/7 для обміну інформацією і координації дій. Це дозволить оперативно реагувати на будь-які потенційні загрози й забезпечити ефективну взаємодію між усіма відповідальними службами та організаціями.
Напередодні зими забезпечення належного рівня усіх складових захисту таких об’єктів – інженерного, фізичного, протиповітряного – є одним з пріоритетів.
«Всі ми знаємо на досвіді минулої зими, чого намагається досягти ворог. Тоді ми продемонстрували здатність разом вирішувати надскладні завдання в екстремальних умовах. Тож зараз маємо зробити все, щоб мінімізувати можливі негативні наслідки повітряних атак на критичну інфраструктуру області», – зазначив Віталій Бунечко.
Житомирська ОВА продовжують активно працювати над зміцненням обороноздатності та забезпеченням захисту об’єктів, що мають стратегічне значення для області.
Последнее изменение Четверг, 05/10/2023