Будівлі Радомишля «розповідатимуть» туристам свою історію

Будівлі Радомишля «розповідатимуть» туристам свою історію

  Про це кореспонденту Укрінформу розповіла голова ГО «Центр розвитку ремесел та мистецтв» Анна Мозгова.

   «У межах проєкту «Радомишль – місто-музей» ми прагнемо, щоб наше місто почало «розповідати» свою історію і вона була доступною для всіх. Наразі встановили 13 табличок із QR-кодами, які розміщені на двох вулицях – Присутственній та на розі Петрівської і Малої Житомирської. Тобто, це вже повноцінний туристичний маршрут. QR-код переходить на сторінку сайту, що розповідає історію будинку та людей, які там жили», – зазначила Мозгова.

  За її словами, у Радомишлі є 22 вулиці, які мають свою історію і на перспективу таблички планують поступово встановлювати й на них.

  «Ці таблички дають змогу пройтися містом без екскурсовода ц дізнатися його історію. Крім того, у нас є розроблені екскурсійні маршрути в режимі онлайн», – додала Мозгова.

  Вона наголосила, що наразі маршрутів три, а найближчим часом з’являться ще чотири-п’ять.

  На сайті Радомишльської міської ОТГ зазначається, що у ХІІ-ХVI ст. Радомишль називався Мичеськ (Мичськ, Мицько). Перша писемна згадка про місто датується 1150-1151 рр. і зустрічається у «Повісті временних літ». В історії Радомишль відомий першою у східній Європі папірнею та резиденцією греко-католицьких митрополитів. Крім того, зараз там діє замок-музей «Радомисль».

Фото: Анна Мозгова

Новини Житомира

 

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

ОСТАННІ КОМЕНТАРІ

 

 

 

 

 

 

 

 

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework