У Житомирі в поліклініці №2 вагітним виділили окремий поверх, щоб убезпечити їх від COVID
![У Житомирі в поліклініці №2 вагітним виділили окремий поверх, щоб убезпечити їх від COVID](/media/k2/items/cache/f6a3f3af80e390ff278da7a246a2d956_L.jpg)
У Житомирі в міській поліклініці №2 для роботи з вагітними виокремили третій поверх будівлі, щоб відокремити вагітних від хворих на коронавірус.
Про це Суспільному розповів заступник директора лікарні № 2 Віктор Шрамко. За його словами, на першому поверсі будівлі беруть кров для тестування на коронавірус:
"Для жіночої консультації створено такі умови, що вагітна жінка потрапляє до нас на консультацію і тут їй роблять і огляд, і забір крові, і подальше її обстеження".
![У Житомирі в поліклініці №2 вагітним виділили окремий поверх, щоб убезпечити їх від COVID У Житомирі в поліклініці №2 вагітним виділили окремий поверх, щоб убезпечити їх від COVID](https://d2bivpxs8ong2u.cloudfront.net/images/resize/952x1.78/41d9f708244c23a8.jpg)
"У такому випадку вагітні знаходяться на самоізоляції мінімум 14 днів . Є також випадки, коли вагітні починають хворіти, але, на щастя, ми не мали справи з важким перебігом коронавірусної інфекції у вагітних . Захворювання протікає в легкій формі".
![У Житомирі в поліклініці №2 вагітним виділили окремий поверх, щоб убезпечити їх від COVID У Житомирі в поліклініці №2 вагітним виділили окремий поверх, щоб убезпечити їх від COVID](https://d2bivpxs8ong2u.cloudfront.net/images/resize/952x1.78/da65a5e1f9bf3913.jpg)
Ті рази, це було 2 роки тому, я ходила і нічого не боялася. Людей було набагато більше, а зараз – вагітних менше, а хворих більше знизу, на перших поверхах. Заходити в поліклініку страшно, бо всюди чуєш про коронавірус".
Авторка: Дар’я Самаріна
Камера: Сергій Базилюк