У Житомир під приймальним відділенням другої міської – черги з швидких
![У Житомир під приймальним відділенням другої міської – черги з швидких](/media/k2/items/cache/cfa9df196d59811b9f0099d19b5ae785_L.jpg)
На шосту вечора їх було 7. 17 людей чекали на консультацію єдиного у приймальному відділенні лікаря.
За день госпіталізовано 20 важких хворих. В коридорах ліжкомісця поки не зайняті, однак, чи перетнуть на ранок відмітку у 200 інфікованих, лікарі не знають. Кисень на вагу золота. Лікарі з острахом чекають ночі. Це кінець ургентної зміни другої міської, - інфоримує Телеканал СК1.
Опубликовано в: СУСПІЛЬСТВО
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии