Cкандал у дитячому садочку: мати опублікувала у соцмережі листування з вихователями
![Cкандал у дитячому садочку: мати опублікувала у соцмережі листування з вихователями](/media/k2/items/cache/123fe76496f7e0df08925d6eabdbc5b0_L.jpg)
Cкандал у дитячому садочку. У Веприні Житомирської області мати звинуватила няню у побитті дитини. Але, замість діалогу з вихователями, отримала звинувачення і лайку на свою адресу. Тоді, обурившись, виклала скріни переписки у соцмережу. Після цього конфлікт лише поглибився.
Tags:
Опубликовано в: СУСПІЛЬСТВО
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии