На Житомирщині в місті запровадили карантин через скажену білку
![На Житомирщині в місті запровадили карантин через скажену білку](/media/k2/items/cache/8fc3ac52641a2247e2a211ed0313503c_L.jpg)
У Баранівці на Житомирщині запровадили карантин через скажену білку, яка вкусила місцевого жителя.
Про це у Facebook повідомляє "Місто Баранівка".
Як повідомляється, інцидент стався 1 грудня. Згодом білка померла, експертиза підтвердила, що тварина була хворою на сказ. Про це 4 грудня повідомили під час засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Баранівській райдержадміністрації.
"Після обговорення комісія прийняла рішення ввести на території Баранівки та прилеглій до нього території у радіусі 3 км карантинні обмеження та затвердила комплексний план проведення профілактичних заходів щодо захворювання тварин на сказ", - йдеться у повідомленні.