На Житомирщині шукають вандалів, які пошкодили нові вікна та паркан у навчальному закладі
![На Житомирщині шукають вандалів, які пошкодили нові вікна та паркан у навчальному закладі](/media/k2/items/cache/f3e8fd17e99c4b7e2781fd08110e4cd2_L.jpg)
В Олевській об'єднаній громаді розшукують вандалів, які пошкодили нові вікна та паркан спортмайданчика Олевської гімназії, де наразі триває капітальний ремонт частини приміщення.
Інформацію про це опублікували 4 грудня на офіційному сайті Олевської об'єднаної територіальної громади. У повідомленні зазначено, що і металопластикові вікна, і паркан спортивного майданчика встановили нещодавно. На місце події викликали поліцію.
![На Житомирщині шукають вандалів, які пошкодили нові вікна та паркан у навчальному закладі На Житомирщині шукають вандалів, які пошкодили нові вікна та паркан у навчальному закладі](https://d2bivpxs8ong2u.cloudfront.net/images/resize/952x1.78/5281347d40d3b8b6.jpg)
![На Житомирщині шукають вандалів, які пошкодили нові вікна та паркан у навчальному закладі На Житомирщині шукають вандалів, які пошкодили нові вікна та паркан у навчальному закладі](https://d2bivpxs8ong2u.cloudfront.net/images/resize/952x1.78/f427af8090758d99.jpg)
![На Житомирщині шукають вандалів, які пошкодили нові вікна та паркан у навчальному закладі На Житомирщині шукають вандалів, які пошкодили нові вікна та паркан у навчальному закладі](https://d2bivpxs8ong2u.cloudfront.net/images/resize/952x1.78/d72e23bd0e38beeb.jpg)
Опубликовано в: СУСПІЛЬСТВО
Последнее изменение Понедельник, 07/12/2020
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии