Кількість ліжок, зайнятих хворими на COVID-19, становить уже менше 40% – брифінг Житомирської ОДА

Кількість ліжок, зайнятих хворими на COVID-19, становить уже менше 40% – брифінг Житомирської ОДА

  Про це йшлося 7 грудня, на щотижневому підсумковому брифінгу Житомирської ОДА щодо ситуації з коронавірусом у Житомирській області за участю заступника голови ОДА Віктора Градівського та директора Департаменту охорони здоров’я ОДА Миколи Суслика.

   “За минулий тиждень COVID-19 виявили у 2377 жителів Житомирщини. Середній показник захворюваності по області становить близько 482 осіб на 100 тис. населення. Протягом минулого тижня одужало 3717 осіб”, — повідомив Віктор Градівський.

  Заступник голови ОДА ще раз наголосив на необхідності дотримання протиепідмечіних заходів та карантинних норм задля запобігання подальшому поширенню коронавірусної інфекції та зниження рівня захворюваності у Житомирській області.

  Директор Департаменту охорони здоров’я ОДА Микола Суслик поінформував, що станом на 07 грудня у лікарнях Житомирської області пацієнтами, хворими на COVID-19, зайнято 39,4% від загальної кількості ліжок.

  Так, у лікарнях, які внесені до переліку закладів охорони здоров`я, що визначені для госпіталізації пацієнтів з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, – всього 2525 ліжок, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19, з яких 718 зайнято хворими на COVID-19 та 277 – пацієнтами з підозрою на  COVID-19;

  кількість ліжок у лікарнях резерву – всього 161 ліжко, визначене для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19,з яких 0 зайнято хворими на COVI D-19 та 0 – пацієнтами з підозрою на  COVID-19.

Новини Житомира

 

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

ОСТАННІ КОМЕНТАРІ

 

 

 

 

 

 

 

 

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework