У селі поблизу Коростеня діти не мали зимового одягу, гарного обігріву будинку та продуктів

У селі поблизу Коростеня діти не мали зимового одягу, гарного обігріву будинку та продуктів

  До служби у справах дітей Коростенської районної державної адміністрації надійшло повідомлення щодо неналежного утримання дітей в сім'ї (відсутність продуктів харчування, дров, одягнені не за сезоном).

   Про це повідомили в Коростенській РДА, інформує korosten.today.

  "Начальник служби у справах дітей Олена Онищук спільно з керівником громадської організації "Промінь любові" Олександром Седлером поїхали до с. Мала Зубівщина щодо перевірки наведених у повідомленні фактів. За результатами обстеження та бесідою з батьками було встановлено, що в будинку наявний мінімальний запас дров та продуктів харчування. За допомоги шведської місії WINDEN сім'ю було забезпечено продуктами харчування, вирішується питання щодо забезпечення дровами та зимовим одягом і взуттям", - йдеться у повідомленні.

  Батькам було наголошено, що згідно чинного законодавства вони несуть безпосередню відповідальність за стан здоров'я своїх дітей, їх розвиток та умови проживання. Згідно Кодексу України про адміністративні правопорушення неналежне виконання батьківських обов'язків є адміністративним правопорушенням, за яке батьків притягують до адміністративної відповідальності.

Новини Житомира

 

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

ОСТАННІ КОМЕНТАРІ

 

 

 

 

 

 

 

 

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework