На Житомирщині автівка впала з мосту - водійка у лікарні
![На Житомирщині автівка впала з мосту - водійка у лікарні](/media/k2/items/cache/77297f59903af3f404ea45d8a9be603d_L.jpg)
Поліція з’ясовує обставини падіння автомобіля з мосту на Хорошівщині. У результаті дорожньо-транспортної пригоди, що сталась уранці 21 січня поблизу с. Поромівки, травми отримала водійка автомобіля. Нині поліцейські з’ясовують всі причини та обставини події.
ДТП сталась близько 9:15 на 37 км автошляху Бараші-Топорище, на мосту поблизу с. Поромівки Хорошівського району.
Попередньо, водійка автомобіля Opel Combo, 51-річна місцева жителька, рухаючись у напрямку села, не впоралась з керуванням та допустила з’їзд за межі проїзної частини з подальшим перекиданням з моста у кювет.
У результаті ДТП водійка отримала тілесні ушкодження та була доставлена до Хорошівської лікарні.
Нині поліцейські з’ясовують всі причини та обставини події.