Депутат Житомирської облради Кропачов хотів через суд скасувати повідомлення про підозру у вчиненні смертельної ДТП

Депутат Житомирської облради Кропачов хотів через суд скасувати повідомлення про підозру у вчиненні смертельної ДТП

  Корольовський районний суд міста Житомира відмовив у задоволенні скарги адвоката Дмитра Кузьміна, який діє в інтересах підозрюваного Дмитра Кропачова, про скасування повідомлення про підозру у вчиненні смертельної ДТП.

   Скаргу розглядали на засіданні 22 січня 2021 року, - інформує zhitomir.info.

  «У задоволенні скарги адвоката Кузьміна Дмитра Леонідовича, який діє в інтересах підозрюваного ОСОБА_1 про скасування повідомлення про підозру від 10.11.2020, у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 286 КК України, у кримінальному провадженні №12018060000000312 від 25.11.2018, відмовити», - йдеться в ухвалі суду, резолютивна частина якої оприлюднена 25 січня.

  Зазначимо, що 31 грудня Корольовський райсуд розглядав ще одну скаргу адвоката Дмитра Кропачова, в якій він просив суд: визнати незаконними бездіяльність та рішення слідчого СУГУНП в Житомирській області Пивовара О.Г. та процесуальних керівників - прокурорів Житомирської обласної прокуратури І.Цьомика та О.А. Мохарева про залишення без розгляду, а фактично відмову в задоволенні клопотань. Адвокат просив суд зобов`язати слідчого та процесуальних керівників розглянути подані стороною захисту клопотання та задовольнити їх.

  Ухвалою від 31 грудня 2020 року суд вирішив задовольнити скаргу частково: зобов`язав слідчого розглянути клопотання адвоката.

  Також 31 грудня Корольовський райсуд розглядав клопотання слідчого про встановлення підозрюваному та його захиснику строку для ознайомлення з матеріалами досудового розслідування.

  «Фактично підозрюваним ОСОБА_1 та його захисниками в ході ознайомлення з матеріалами кримінального провадження №12018060000000312 отримано копії усіх матеріалів досудового розслідування, у тому числі і тих, які містяться на дисках, а також їм надано доступ до речових доказів, при цьому як підозрюваний, так і його захисники не були обмежені у часі ознайомлення, однак підозрюваний ОСОБА_1 та його захисник Кузьмін Д.І. умисно зволікають в ознайомленні з матеріалами кримінального провадження, що тягне за собою порушення розумних строків досудового розслідування та перешкоджає подальшому руху зібраних матеріалів у зв`язку з чим виникла необхідність для звернення до слідчого судді з клопотанням з метою встановлення розумних строків для ознайомлення підозрюваного та захисника з матеріалами кримінального провадження. На думку сторони обвинувачення 3 (три) доби буде достатнім періодом часу для ознайомлення з матеріалами кримінального провадження підозрюваного та його захисника», - зазначається в ухвалі.

  Суд вирішив, що Дмитро Кропачов та його захисник мають ознайомитися з матеріалами досудового розслідування, яких налічується чотири томи, до 2 лютого 2021 року (включно).

  Нижче – скріншоти з ухвали суду

  Нагадаємо, 28 грудня 2020 року депутат Житомирської обласної ради Дмитро Кропачов, який очолює фракцію ВО «Батьківщина», особисто повідомив, що досудове розслідування у справі про смертельну ДТП за його участю, яке тривало два роки, завершене і йому оголосили про підозру.

Новини Житомира

 

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

ОСТАННІ КОМЕНТАРІ

 

 

 

 

 

 

 

 

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework