Турецький бізнес розглядає Житомир як перспективний напрям для залучення інвестицій

Турецький бізнес розглядає Житомир як перспективний напрям для залучення інвестицій

  Житомир відвідав  Посол Туреччини Ягмур Ахмет Гюльдере. З Сергієм Сухомлином, Житомирським міським головою,  турецька сторона  обговорила можливості співробітництва на регіональному рівні. Йшлося про питання, пов’язані з турецькими представниками бізнесу у  житомирському регіоні та можливості у здійсненні турецьких інвестицій.

   «Для нас Житомир важливий  економічно через розміщення, природні ресурси та інфраструктуру, - вважає  Посол,  а індустріальний парк може бути  першою сходинка для реалізації  багатьох турецьких підприємств, що проживають в Україні: «Ми фокусуємо свій візит на індустріальному парку, що будується у Житомирі. Нам напрочуд цікавий цей проєкт».

   Як зазначалося, турецький інвестиційний ринок на сьогодні становлять 3,5 млрд доларів. Товарообіг  двох  країн  - 5 млрд доларів на рік. «Я вважаю, що ця цифра має збільшуватися, і тому ми тут»,  -  зауважив  Посол Гюльдере.

  Туреччина має стійку позицію щодо територіальної цілісності України. Наразі дві країни мають стратегічні зв'язки та як ніколи  зараз близькі, а  реалізацію  інвестиційних проєктів у  Житомирі  Туреччина вважає  перспективним напрямом для турецьких бізнесменів.

  Турецькі представники відзначили активність двосторонніх контактів  України та Туреччини та вважають, що співробітництво  з Житомиром відкриє нові можливості для обох країн.

Новини Житомира

 

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

ОСТАННІ КОМЕНТАРІ

 

 

 

 

 

 

 

 

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework