У Житомирі дві бригади щоденно дезінфікують комунальний громадський транспорт
![У Житомирі дві бригади щоденно дезінфікують комунальний громадський транспорт](/media/k2/items/cache/a847de4a9080e23360449b1041713124_L.jpg)
85 тролейбусів, 10 трамваїв і 14 автобусів щоденно дезінфікують у Житомирському трамвайно-тролейбусному управлінні. На санітарну обробку одного транспортного засобу витрачають майже пів літра дезінфікуючого засобу.
Представник ТТУ Євген Карпінський розповів Суспільному, що на придбання дезінфікуючих засобів з початку року ТТУ витратило 328 тисяч гривень. Дезінфекцію щоденно проводять дві бригади. Один літр дезінфікуючого засобу розводять у 900 літрах води. Такого розчину вистачає на 2 тижні обробки.
"Я обробляю поручні та сидіння. Потім тролейбус виїжджає за ворота і там його протирають. На один тролейбус витрачається 400-450 мілілітрів розчину. Розчин я розводжу сам", – говорить Максим.
![У Житомирі дві бригади щоденно дезінфікують комунальний громадський транспорт У Житомирі дві бригади щоденно дезінфікують комунальний громадський транспорт](https://cdn3.suspilne.media/images/resize/952x1.78/a9c28b5d3ac4c1b0.jpg)
Водій тролейбуса Олексій Дубовенко розповідає, що часткову дезінфекцію він разом із кондуктором проводить на кожній кінцевій зупинці громадського транспорту. Разом вони протирають і обробляють поручні та сидіння.
Контролюють якість санітарної обробки майстри змін, розповідає старший майстер Віталій Коваленко. За його словами, він перевіряє дотримання усіх вимог у присутності майстра, водія тролейбуса та кондуктора, котрі повинні мати дезінфікуючі засоби та маски.
![У Житомирі дві бригади щоденно дезінфікують комунальний громадський транспорт У Житомирі дві бригади щоденно дезінфікують комунальний громадський транспорт](https://cdn3.suspilne.media/images/resize/952x1.78/b5cfa42eb74d9715.jpg)
Підприємство не купує дезінфікуючі засоби, які містять хлор, бо хлоровмісні засоби можуть викликати алергію у водіїв та пасажирів.
Автор: Володимир Шолдрук
Камера: Сергій Кобилянський