Поки влада Коростеня створювала робочу групу, люди перепиняли вантажівки з львівським сміттям. ФОТО

Поки влада Коростеня створювала робочу групу, люди перепиняли вантажівки з львівським сміттям. ФОТО

  Питання львівського сміття вже не один рік турбує жителів Житомирської області, і, чи не найбільше від нього потерпає Коростенська ОТГ. Адже "подарунки" з Львівщини продовжують завалювати Коростенський район.

 

  Місцеві жителі фіксували на камери вивіз сміття до села Грозине, попри численні скарги людей - влада бездіє, - розповідає korosten.today.

  4 березня в залі засідань Коростенської міської ради відбулися громадські обговорення щодо діяльності полігону твердих твердих побутових відходів поблизу с. Грозине.

  "Головним питанням, яке турбувало учасників зібрання, це розміщення на території полігону сортувального комплексу на полігоні з сортування та первинної переробки твердих побутових відходів. Під час обговорень представники ТОВ «УКР ЕКО СЕРВІС ПЛЮС» презентували технологічні та фінансові характеристики підприємства з утилізації ТПВ, а також ознайомили представників громади з перевагами будівництва сміттєпереробного заводу", - зазначалося на сайті Коростенської мерії 4 березня.

  І вже увечері в селі Путиловичі, Лугинського району люди затримали з десяток фур, які везли львівське сміття на Коростенщину.

  Не пройшло і доби, як на сайті міськради з'явилося розпорядження мера Коростеня "Про створення робочої групи з вивчення питання організації роботи полігону ТПВ в с. Грозине". До її складу входять заступник мера, депутати з різних фракцій та представники громади.

smitya liviv kor 05 rozpor

Новини Житомира

 

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

ОСТАННІ КОМЕНТАРІ

 

 

 

 

 

 

 

 

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework