У Житомирському районі сталася ДТП – зіткнулися дві вантажівки
![У Житомирському районі сталася ДТП – зіткнулися дві вантажівки](/media/k2/items/cache/013c79f4bea9465d50f4b8f7c7c3075f_L.jpg)
Близько 5 години ранку 18 травня в Житомирському районі вантажівка DAF врізалася в іншу припарковану фуру та після зіткнення злетіла в кювет і перекинулася. Під час аварії люди не постраждали.
Про це Суспільному розповіла пресофіцерка патрульної поліції області Тетяна Носадчук. За її словами, ДТП сталася на трасі Київ – Чоп.
"Водій вантажівки DAF не набрав безпечної швидкості, не врахував обстановку на дорозі та погодні умови, в результаті чого наїхав на іншу машину, яка здійснювала стоянку, а саме на автомобіль DAF з напівпричепом. Після цього перша вантажівка з’їхала в кювет", – каже Тетяна Носадчук.
![У Житомирському районі сталася ДТП – зіткнулися дві вантажівки У Житомирському районі сталася ДТП – зіткнулися дві вантажівки](https://cdn3.suspilne.media/images/resize/952x1.78/0e4ee2d816e76512.jpg)
![У Житомирському районі сталася ДТП – зіткнулися дві вантажівки У Житомирському районі сталася ДТП – зіткнулися дві вантажівки](https://cdn3.suspilne.media/images/resize/952x1.78/e9c05cedb5241196.jpg)
![У Житомирському районі сталася ДТП – зіткнулися дві вантажівки У Житомирському районі сталася ДТП – зіткнулися дві вантажівки](https://cdn3.suspilne.media/images/resize/952x1.78/9fa3b42bfb0c8d0f.jpg)
На водія припаркованої вантажівки склали адмінпротокол за порушення правил стоянки. Фури отримали механічні пошкодження, в результаті ДТП люди не постраждали.