На Житомирщині за два місяці кордон з Білоруссю перетнуло понад 17 тисяч осіб

На Житомирщині за два місяці кордон з Білоруссю  перетнуло понад 17 тисяч осіб

  Житомирщина прикордонна область. Протяжність державного кордону з Республікою Білорусь, в межах області, складає понад 254 км. 

   У зв’язку з пандемією та відповідних рішень Уряду, введених майже рік тому, на Житомирщині функціонує єдиний пункт пропуску – «Виступовичі», міжнародний, для автомобільного сполучення. Пункт пропуску продовжує працювати в штатному режимі з дотриманням вимог карантинних правил. Прикордонники Житомирського загону забезпечують безпеку, комфорт і швидкість перетину кордону для осіб, що його перетинають.

  Впродовж січня та лютого кордон в пункті пропуску «Виступовичі» в обох напрямках перетнуло 17,2 тисячі осіб та 15,4 тисячі транспортних засобів. При цьому на в’їзд та виїзд прямувала приблизно однакова кількість людей, проте іноземців кордон перетнуло майже у два рази більше ніж громадян України. Переважна більшість осіб, які прямували через кордон, був персонал, що забезпечує міжнародні автомобільні перевезення. Решта осіб перетинала кордон з метою вирішення соціально-побутових питань маючи відповідно підтверджуючі документи.

  Здійснюючи контрольні заходи прикордонники 11 разів відмовили в пропуску через кордон іноземцям та громадянам України. Причиною відмов у пропуску, як правило, ставали доручення уповноважених державних органів та відсутність в осіб відповідних документів на право перетину кордону. Поряд з цим одному іноземцю, за відвідування незаконно окупованої території, було відмовлено в пропуску та заборонено в’їзд в Україну терміном на 3 роки.

  Також прикордонниками в пункті пропуску було вручено 17 постанов особам, які порушили правила дорожнього руху, керуючи автомобілями з іноземною реєстрацією на території України.

  Зауважимо, що поширення пандемії COVID-19 та введення відповідних обмежень Республікою Білорусь значно вплинуло на загальний пасажиропотік. В порівнянні з аналогічним періодом 2020 року кордон в цьому пункті пропуску перетнуло 96,5 тисяч осіб та 31,1 тисячі транспортних засобів.

Новини Житомира

 

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

ОСТАННІ КОМЕНТАРІ

 

 

 

 

 

 

 

 

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework