Червона зона. Фоторепортаж із COVID-лікарні на Житомирщині

Червона зона. Фоторепортаж із COVID-лікарні на Житомирщині

  Щоденно в Овруцьку міську клінічну лікарню прибувають нові пацієнти.

  Медична бригада ще до обіду 16 березня привезла в міську лікарню двох пацієнтів. Фельдшер Сергій каже, що це лише ті пацієнти, які потребують негайної госпіталізації, - пише texty.org.ua.

  Роботи вдосталь, на місці доводиться ділити пацієнтів на тих, кому потрібна госпіталізація, та на тих, хто може обійтися без неї.

  За візуальними спостереженнями можна сказати, що більшість пацієнтів – люди, яким за 50 років.

  Хтось одужує, а комусь потрібно додатково дихати киснем, аби підвищити його сатурацію в крові.  Як запевняють медики, лікування повністю безкоштовне, адже клініка має контракт із Національною службою здоров’я України.  Медики говорять, що у них щоденне велике навантаження. І лише в лютому цього року мали нагоду дещо "розслабитися".  Проте вже на початку березня приріст кількості хворих поновився.

  Нині лікарня готова прийняти 80 хворих на ковід. Саме стільки місць обладнані для надання допомоги при цьому захворюванні в Овруцькій міській лікарні, пояснює її директор Валентина Шубан.

  І нині ж, за словами керівниці цього медзакладу, близько 50% місць зайняті, а щодня прибувають нові пацієнти.

  Лікарі запевняють, що найбліьша проблема в тому, що люди нехтують власною безпекою і не дотримуються карантинних обмежень.

  Нині, окрім інфекційного відділення, в лікарні перепрофільований корпус гінекологічного відділення. Там теж розміщують людей із коронавірусом.

  Наразі, запевняють, кисню в лікарні достатньо усім пацієнтам.

Вікторія Литківська працює в Овручцькій міській лікарні третій рік. Вона лікарка-інфекціоністка. Її завдання – обійти пацієнтів, проконтролювати їхній стан. З початку пандемії щодня бореться за здоров’я людей.  Вікторія Литківська працює в Овручцькій міській лікарні третій рік. Вона лікарка-інфекціоністка. Її завдання – обійти пацієнтів, проконтролювати їхній стан. З початку пандемії щодня бореться за здоров’я людей.

  Як і на вхід, так і на вихід із «червоної зони» є місце, де медпрацівники знімають із себе засоби індивідуального захисту. Обробляють все спеціальними розчинами та лише тоді, «чисті», повертаються до іншої поточної роботи.

«Особливо важко було сприймати перші смерті. Слід залишається. В мене були випадки, що були такі пацієнти, за яких настільки хвилювалася, що вночі, вдома, вони мені снилися, і я боялася, аби вони не померли» – каже лікарка-інфекціоністка Вікторія Литківська  «Особливо важко було сприймати перші смерті. Слід залишається. В мене були випадки, що були такі пацієнти, за яких настільки хвилювалася, що вночі, вдома, вони мені снилися, і я боялася, аби вони не померли» – каже лікарка-інфекціоністка Вікторія Литківська

 

Новини Житомира

 

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

ОСТАННІ КОМЕНТАРІ

 

 

 

 

 

 

 

 

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework