У Житомирі не використовують для дезінфекції вулиць аерозольні генератори, які міськрада купила минулого року
![У Житомирі не використовують для дезінфекції вулиць аерозольні генератори, які міськрада купила минулого року](/media/k2/items/cache/f62b4db80429934ba8d75f98c75db88c_L.jpg)
Два аерозольні генератори, які Житомирська міськрада купила минулого року, не використовують через рекомендації Міністерства охорони здоров'я.
Про це Суспільному розповів начальник міського управління транспорту і зв’язку Костянтина Підпокровний. Вартість одного дезінфектора близько 45 тисяч гривень. Їх закупили в березні 2020 року.
Вулиці міста не дезінфікують ними з червня минулого року, бо так рекомендувала комісія з Міністерства охорони здоров’я.
"На першому етапі їх використовували для дезінфекції вулиць та зупинок, – каже Підпокровний. – На даний час використовуємо лише для внутрішнього користування – дезінфекції тролейбусів, трамваїв, автобусів, комунальної техніки, яка працює у нас в місті".
Комісія МОЗ, яка приїжджала в Житомир на початку карантину, рекомендувала не використовувати дезінфектори на вулиці, оскільки від них немає ефекту.
![У Житомирі не використовують для дезінфекції вулиць аерозольні генератори У Житомирі не використовують для дезінфекції вулиць аерозольні генератори](https://cdn3.suspilne.media/images/resize/952x1.78/d9801bc1b611aa08.jpg)
"На підприємстві дезінфекцією займаються 2 бригади. Один літр дезінфікуючого засобу ми розводимо у 900 літрах води. Нам цього розведеного препарату вистачає на два тижні обробки".
Авторка: Аліна Домбровська
Камера: Олександр Данилюк, Тетяна Беляк