​Департамент Житомирської ОДА уклав 5 договорів майже на 4 млн грн з київською фірмою-новачком, яка виконуватиме технагляд за ремонтом доріг

​Департамент Житомирської ОДА уклав 5 договорів майже на 4 млн грн з київською фірмою-новачком, яка виконуватиме технагляд за ремонтом доріг

  Департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА 7 квітня уклав п'ять угод з ТОВ “Роад Енд Білдинг Інжиніринг” на роботи по здійсненню технічного нагляду за виконанням робіт з ремонту доріг по Житомирській області загальною вартістю 3,9 млн грн.

  Про це повідомляється на сайті електронних закупівель “Прозорро”, - інформує zhitomir.info.

  За умовами договорів, ТОВ “Роад Енд Білдинг Інжиніринг” буде виконувати технічний нагляд за капітальним ремонтом п'яти доріг: Баранівка-Деревищина ч/з Кашперівку км 7+800 – км 13+900 вартістю 932,6 тис. грн, Житомир-Вільськ через Кам'янку км 3+800 - км 6+400 вартістю 366 тис. грн, Новоград-Волинський II - Немильня через Барвинівку, ділянка км 0+000 - км 8+790 вартістю 978 тис. грн, Шепетівка – Бердичів, км 5+200 – км 8+800 вартістю 365 тис. грн та Михайлівка – Филинці км 0+000 – км 8+780 вартістю 1,3 млн грн.

  В результаті усіх тендерів ціна знизилася на 14%. Але це завдяки первинній пропозиції ТОВ “Роад Енд Білдинг Інжиніринг”, бо під час самого аукціону фірма запропонованої ціни не змінювала.

  Загалом пропозиції ТОВ “Роад Енд Білдинг Інжиніринг” були не найдешевшими, дві дешевші пропозиції завжди відхиляли.

  Зокрема пропозицію ПП "Юемсі Холдинг", дешевшу на 190 тис. грн, відхилили через відсутність основного договору оренди офісного приміщення. Пропозицію ТОВ “Всеукраїнський центр державного-приватного партнерства”, дешевшу на 15 тис. грн, відхилили через виявлені пошкодження завантажених учасником файлів формату .rar, через що вміст даних документів замовник перевірити не зміг.

  ТОВ “Роад Енд Білдинг Інжиніринг” засноване 10 листопада 2020 року в Києві. Спеціалізується фірма на будівництві доріг і автострад, статутний капітал - 100 тис. грн. Власником фірми з лютого 2021 року є уродженець Криму Дмитро Вікторович Петренко, з 2018 по грудень 2020 року працював головним спеціалістом відділу технічного нагляду управління впровадження проєктів будівництва департаменту регіонального розвитку та житлово-комунального господарства Київської ОДА. До лютого власницею фірми значилася його співмешканка, уродженка Києва Наталія Андріївна Кравченко.

  За даними YouControl, участь у закупівлях ТОВ “Роад Енд Білдинг Інжиніринг” почало брати відразу після заснування. Перший договір фірма підписала 17 листопада 2020 року з департаментом регіонального розвитку Житомирської ОДА на 40 тис. грн за технічний нагляд за виконанням робіт з реконструкції футбольного поля в селі Березина.

Новини Житомира

 

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

ОСТАННІ КОМЕНТАРІ

 

 

 

 

 

 

 

 

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework