У Житомирській області показники не дають змогу вийти із червоного рівня карантинних обмежень, – Остапченко

У Житомирській області показники не дають змогу вийти із червоного рівня карантинних обмежень, – Остапченко

  У Житомирській області продовжує діяти червона зона карантинних обмежень. Показники поки що не дозволяють змінити рівень епідеміологічної небезпеки.

  Про це 12 квітня під час онлайн брифінгу в Житомирській ОДА розповіла перша заступниця голови Наталія Остапченко, - пише zhitomir.info.

  «Індикаторні показники Міністерства охорони здоров’я це коефіцієнт виявлення випадків інфікування - повинен бути менше 20% на 10 тисяч населення, охоплення тестуванням менше 300 на 100 тисяч населення, рівень госпіталізації менше 60% на 100 тисяч населення, динаміка рівня госпіталізації менше 50 тисяч і завантаженість ліжок киснем менше 65%.На жаль Житомирська область по показниках коефіцієнт виявлення випадків інфікування, а також рівень госпіталізації і завантаженість ліжок поки що не може похвалитися тим, що ми можемо вийти із карантинної зони червоного рівня тому на сьогодні залишається ситуація така як і була. Дещо ми спостерігаємо покращення динаміки цих показників, але не такі, що дають нам змогу вийти із червоного рівня карантинних обмежень», – зазначила Наталія Остапченко.

Новини Житомира

 

 

Последнее изменение Понедельник, 12/04/2021

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

ОСТАННІ КОМЕНТАРІ

 

 

 

 

 

 

 

 

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework