Підняв на вила опонента у двобої! Малюк розбрату на Житомирщині. ВІДЕО
![Підняв на вила опонента у двобої! Малюк розбрату на Житомирщині. ВІДЕО](/media/k2/items/cache/9f9b1c07af8118c408e0544e2127767a_L.jpg)
Ці чоловіки зійшлися у двобої, і в хід пішли навіть вила! На Житомирщині селянин напав на благовірного своєї сестри, озброївшись сільськогосподарським реманентом. Лютий скандал між родичами розгорівся через Малюка.
Він же був і свідком гарячого з'ясування стосунків і, як наслідок, кривавого інциденту. Що могло допекти настільки, аби підняти опонента на вила? Що то за малюк розбрату такий? І чому сім'я хотіла злочин приховати?
Подробиці у сюжеті "Надзвичайних новини".
Опубликовано в: СУСПІЛЬСТВО
Последнее изменение Суббота, 01/05/2021
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии