АВТО RIA

Скандал в Олевській ОТГ: пайовики міськспоживспілки звинувачують голову в корупції

  Жителі Олевської ОТГ звернулися за підтримкою до координатора ВГО «Стоп корупції» на Житомирщині. Пайовики Олевського міського споживчого товариства обурені: без їхнього відома керівництво розпродає та передає у власність голови магазини.

  Про це повідомив координатор «Стоп корупції» Олександр Ігнатьєв. 

  «Пайовики заявляють, що керівник спілки Ольга Сорока узурпувала владу та є одночасно керівником в Олевській районній спілці споживчих товариств, Олевському міському споживчому товаристві, а також є головою Кишинського сільського споживчого товариства та Лопатицького сільського споживчого товариства. Користуючись довірою пайовиків, керівниця організацій, її сім’я та наближені особи за допомогою шахрайських схем стали власниками нерухомості», — повідомляє Олександр Ігнатьєв на своєму ресурсі «Олевськ онлайн».

  Ревізори Житомирської облспоживспілки ще на початку 2020 року виявили факти шахрайства. Сорока Ольга Іванівна передала у власність фірми свого сина частину торгового центру «Уборть» у самому центрі Олевська площею близько 500 квадратних метрів. Утім, обласне управління заплющує очі на дії голови Олевської райспоживспілки, кажуть жителі Олевської ОТГ.

  Житомирські активісти дізналися, що Ольга Сорока особисто стала власницею ще одного приміщення в центрі міста Олевськ — магазину на вул. Володимирській, 1. Магазин оформлений на ФОП Сороку Ольгу Іванівну та здається в оренду одній з аптечних мереж.

  Своєму синові Олександру Колядичу без відома пайовиків голова міськспоживспілки продала магазин споживспілки на вулиці Пушкіна, 44 в місті Олевськ за… 56 000 гривень.

  Нерухомість, на переконання розслідувачів, приносить дохід від орендної платні. Вони порахували, що підприємець, який орендував магазин у міськспоживспілки, виплатив ФОП Колядич О.В. уже кілька сотень тисяч гривень орендної плати.

  Цікаво, що ощасливлений нерухомістю родич голови спілки  ще й подвійну зарплатню отримував. Як довідався Олександр Ігнатьєв, Сорока оформила свого сина-підприємця до штату райспоживспілки водієм, а в міськспоживспілці він отримував зарплату як охоронець.

  «СтопКор» звернувся до Ольги Сороки за коментарем з приводу звинувачень на її адресу. Утім жінка кинула слухавку, як тільки почула про журналістів. І не відповідала на дзвінки. Вважаємо таку позицію красномовною відповіддю на прохання прокоментувати звинувачення.

  Про вказані факти пайовики повідомили керівництву всеукраїнської та обласної споживкооперації. Про факти з ознаками кримінальних правопорушень написали заяви в правоохоронні органи.

  Ошукані пайовики звернулись до ГО «Стоп корупці» в Житомирської області з проханням допомогти їм зупинити рейдерство і доведення до банкрутства споживчих спілок.

  «Готуються звернення керівництву правоохоронних органів», - повідомили житомирські антикорупціонери.

Новини Житомира

 

 

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

ОСТАННІ КОМЕНТАРІ

 

 

 

 

 

 

 

 

marschrut

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

BP link u

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework