Житомирська ОВА просить повідомляти про нецільове використання бюджетних коштів в умовах військового стану
![Житомирська ОВА просить повідомляти про нецільове використання бюджетних коштів в умовах військового стану](/media/k2/items/cache/41a9edcbac480527ea4a7607f7aeb6b4_L.jpg)
"Робоча Група "Прозорість та Підзвітність" при Житомирській Обласній військовій адміністрації запроваджує прийом повідомлень про можливе нецільове використання бюджетних коштів в умовах військового стану".
Про це повідомляє начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко на своїй сторінці у Фейсбук.
Відповідну інформацію надсилайте за електронною адресою Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript. для аналізу членами робочої групи "Прозорість та підзвітність" та вжиття необхідних заходів у разі виникнення такої потреби.
Опубликовано в: СУСПІЛЬСТВО
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии