#плічопліч: Віталій Бунечко розповів про наступний етап змагань шкільних ліг на Житомирщині
![#плічопліч: Віталій Бунечко розповів про наступний етап змагань шкільних ліг на Житомирщині](/media/k2/items/cache/ed3d1a8d2ed8de929fcb6edb684157af_L.jpg)
Начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко розповів про завершення першого та початок другого етапу спортивних змагань шкільних ліг “Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч”.
Всього у другому етапі змагань шкільних ліг візьмуть участь майже 32 тисячі учнів у складі майже 2300 команд. Найзапекліша боротьба очікується серед волейболістів. У цьому виді спорту зареєстровано 733 команди – це майже 9 тис учнів.
Детальніше у відео.
Опубликовано в: СУСПІЛЬСТВО
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии