На майданчику офіційного медіацентру ОВА відбувся брифінг щодо діяльності робочої групи “Прозорість та підзвітність”
![На майданчику офіційного медіацентру ОВА відбувся брифінг щодо діяльності робочої групи “Прозорість та підзвітність”](/media/k2/items/cache/482ccbd57ef482d5784949d04e2855c7_L.jpg)
Зокрема під час брифінгу йшлося про реконструкцію лікувального корпусу (дитяче відділення) в обласному протитуберкульозному диспансері під інфекційне відділення та про реконструкцію (термосанацію) комунального закладу вищої освіти навчального корпусу Житомирського базового фармацевтичного коледжу Житомирської обласної ради.
Опубликовано в: СУСПІЛЬСТВО
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии