#ПрозорістьТаПідзвітність: В межах діяльності робочої групи триває аналіз публічних закупівель на Житомирщині

#ПрозорістьТаПідзвітність: В межах діяльності робочої групи триває аналіз публічних закупівель на Житомирщині

  З врахуванням того що наразі триває перший фінансовий квартал основними предметами закупівлі є: послуга з постачання теплової енергії та електроенергії.

  В тому числі робочою групою були проаналізовані публічні закупівлі що оголошені суб’єктами господарювання приватного права:

– Приватним акціонерним товариством “Коростенський завод залізобетонних шпал” щодо закупівлі портландцементу, з очікуваною вартістю 47 млн 785 тис грн.

– Акціонерне товариство “Житомиробленерго” оголосило 9 публічних закупівель з сумарною очікуваною вартістю близько 311 млн грн.

Також, на засіданні робочої групи «Прозорість та підзвітність» проаналізовано оголошену закупівлю від 08 лютого ліцеєм № 5 міста Житомира на реконструкція спортивного майданчика на території Ліцею № 5.

Очікувана вартістю проведених робіт становить 6 млн 896 тис грн. В планах закладу закінчити роботи до 31 травня 2024 року.
Робочим проектом передбачено:

– влаштування штучного покриття розмірами 62,00х40,60 м (ігрова зона – 60х40 м) з висотою ворсу 60 мм, засипана кварцевим піском та гумовим гранулятом – 45 мм;

– нанесення розмітки футбольного поля;

– розміщення відповідного спортивного обладнання, зокрема, заміна футбольних воріт;

– влаштування зон загальної фізичної підготовки з натуральним газоном;

– влаштування огорожі навколо футбольного поля висотою 4м та капронової сітки над огорожею висотою 2м для захисту периметру;

– влаштування бігової доріжки по колу навколо футбольного поля;

– влаштування освітлення спортивного майданчика (за рахунок власних потужностей замовника);

– влаштування системи відеоспостереження;

– виніс інженерних мереж з водопостачання згідно з технічними умовами;

– влаштування дренажної системи футбольного поля з подальшим підключенням до зливової каналізації у відповідності до технічних умов;

– влаштування водовідвідного лотка між полем та біговими доріжками для відведення зовнішніх опадів.

  Розкриття тендерних пропозицій, із заявленою можливою кошторисною вартістю виконання робіт, відбулось 16 лютого 2023 року, де було встановлено, що пакет документів подало лише два учасника ТОВ “ВЕКТОР БУД МОНТАЖ” та ТзО “ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВА КОМПАНІЯ ЦЕНТР КОМПЛЕКТ.

  На сьогодні триває кваліфікація переможця, замовник розглядає тендерні пропозиції учасників на відповідність тендерній документації та зазначеним вимогам. Невдовзі свої висновки замовник опублікує на майданчику Prozorro.

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

ОСТАННІ КОМЕНТАРІ

 

 

 

 

 

 

 

 

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework