#плічопліч: В одній з гімназій Бердичівського району відбувся ІІ етап змагань з черліденгу «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги». ВІДЕО
![#плічопліч: В одній з гімназій Бердичівського району відбувся ІІ етап змагань з черліденгу «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги». ВІДЕО](/media/k2/items/cache/7112a5d8eb82f0c452239403f07d89b6_L.jpg)
У Швайківській громаді відбувся ІІ етап змагань з черліденгу «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги», які проходили на базі Слободищенської гімназії. Цей захід зібрав молодих і талановитих спортсменів, котрі продемонстрували свої навички в рамках змагань, що набувають популярності серед школярів по всій Україні.
До заходу приєдналася амбасадорка проєкту Юлія Олішевська. Вона разом з тренерами підтримувала учасників, надаючи їм корисні поради.
Змагання “Пліч-о-пліч” вирізнялися не тільки високим рівнем виконання учасниками своїх номерів, але й яскравою атмосферою. Учасники змагань були одягнені в кольорові костюми та використовували патріотичні помпони, що додавало виступам особливої енергії. Сконцентрованість спортсменів й ентузіазм вболівальників створювали неповторну атмосферу свята і дружби.
#плічопліч
#разомпереможемо
#шкільніліги
#scl
#scl_zhytomyrregion
#житомирщина