За 8 місяців 2017 року до загального фонду обласного бюджету надійшло майже 500 млн грн.
Упродовж поточного року, зокрема, за 8 місяців 2017 року до загального фонду обласного бюджету надійшло майже 500 млн грн. Надходження збільшились на 3%, ніж було затверджено плановими показниками на цей період.
Також до обласного бюджету впродовж року з державного бюджету надходила базова дотація на загальну суму 27,5 млн грн, а також 130 млн грн додаткової дотації, яка спрямовується на утримання закладів освіти та охорони здоров’я, - про це повідомляє прес-служба обласної ради.
Окрім цього, за цей період з державного бюджету одержано освітню субвенцію у сумі 115 млн грн; майже 500 млн грн медичної субвенції; субвенцію на придбання витратних матеріалів для закладів охорони здоров’я та лікарських засобів для інгаляційної анестезії – 386,4 тис. грн; субвенцію на придбання медикаментів та виробів медичного призначення для забезпечення швидкої медичної допомоги – 2,8 млн грн.
Також отримано субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату грошової компенсації для отримання житла соціально незахищеним верствам населення, учасникам АТО, які потребують поліпшення житлових умов – 11,7 млн грн; субвенцію на виплату допомог сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової державної допомоги дітям та допомоги по догляду за інвалідами І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу – 1, 3 млрд грн; субвенцію на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування – 19,7 млн грн; субвенції на надання всіх видів пільг та житлових субсидій населенню – 1,8 млрд грн та інші види субвенцій.
Последнее от Главный Редактор
- У Бердичеві судитимуть уродженця росії, викритого СБУ на антиукраїнській пропаганді
- Віталій Бунечко долучився до передачі обладнання для Житомирської обласної дитячої клінічної лікарні. ВІДЕО
- У Житомирській ОВА відбувся брифінг щодо державної програми допомоги українцям, чиє житло було пошкоджено або знищене в результаті російської агресії
- #плічопліч: Вітаємо наших юних черлідерок з Звягельського ліцею № 11 з перемогою у IV етапі змагань
- #ПрозорістьТаПідзвітність: Робочою групою розглянуто закупівлю за висновком Держаудитслужби