8,4 мільйони євро банківської гарантії отримав Укравтодор після розірвання контракту з китайським підрядником

8,4 мільйони євро банківської гарантії отримав Укравтодор після розірвання контракту з китайським підрядником

  30 жовтня цього року державне агентство розірвало контракт з компанією «Sinohydro Corporation Limited» (КНР) на виконання робіт з реконструкції ділянки дороги М-06 Київ – Чоп, обхід м.Житомир, км 129+600 – км 151+730. Причина: порушення контрактних зобов’язань та неспроможність завершити будівництво у визначений строк.

  Згідно з контрактом, китайська компанія зобов’язалася реконструювати 22 км дороги до червня 2020 року. Контракт уклали у рамках проєкту Укравтодору, Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) та Європейського інвестиційного банку (ЄІБ) — «Пан’європейські коридори»/Європейські дороги України II».

 Однак підрядник:
▪️ не продовжив термін дії Забезпечення виконання контракту;
▪️ не дотримався повідомлень про необхідність виправлення результатів робіт;
▪️ не продовжив роботи у відповідності до умов контракту без пояснень.

  Був також виявлений робочий брак — руйнування цементобетонного покриття на ділянці. За висновками компанії технагляду «IRD ENGINEERING S.R.L.», підрядник не дотримався методології проведення будівельних робіт.

  Щоб захистити свої майнові права, Укравтодор скористався безумовною банківською гарантією, яку надав підрядник на суму 8 460 781,87 євро. Сума перерахована банком-емітентом на рахунок Укравтодору та буде використана для фінансування будівництва обходу м. Житомир. Після завершення усіх юридичних процедур, визначення обсягів робіт, які слід виправити та завершити буде оголошено новий тендер на реконструкцію обходу Житомира.

  Від 30 жовтня 2020 р. ділянка автодороги передана в експлуатаційне утримання Служби автомобільних доріг у Житомирській області. Для забезпечення безпечного руху транспорту на окремих ділянках вже:

  влаштовано вирівнюючий шар, основу з щебенево-піщаної суміші та нижній шар покриття з крупнозернистого асфальтобетону;
  нанесено тимчасову горизонтальну розмітку;
  укріплено узбіччя та розподільчу смугу асфальтогранулятом.

Новини Житомира

 

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

ОСТАННІ КОМЕНТАРІ

 

 

 

 

 

 

 

 

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework