Пацієнти із COVID-19 отримують кисневу підтримку в достатньому об’ємі – брифінг Житомирської ОДА

Пацієнти із COVID-19 отримують кисневу підтримку в достатньому об’ємі – брифінг Житомирської ОДА

  На цьому під час щотижневого онлайн-брифінгу щодо епідемічної ситуації в Житомирській області наголосила заступниця голови ОДА Наталія Остапченко.

 “Найгірша ситуація із забезпеченням киснем залишається у Коростенській районній лікарні, Радомишльській районній лікарні та Андрушівській центральній районній лікарні. Усі решта лікарень області киснем забезпечені достатньо. Наявних проблем у хворих на коронавірус щодо доступу до кисневих точок у медичних закладах області на сьогодні немає,” –  зазначила Наталія Остапченко.

  Крім цього, під час брифінгу начальник Управління охорони здоров’я Житомирської ОДА Микола Суслик повідомив, що станом на 30 листопада на лікуванні у стаціонарі знаходяться 808 пацієнтів, з яких на кисневому забезпеченні перебувають 324 та 19 підключені до апаратів ШВЛ.

  Станом на 30 листопада за даними Комунального некомерційного підприємства “Обласний центр громадського здоров’я” Житомирської обласної ради у лікарнях, які внесені до переліку закладів охорони здоров’я, що визначені для госпіталізації пацієнтів з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, забезпечено ліжок киснем — 1453, кількість забезпечених киснем ліжок у лікарнях резерву — 111.

Новини Житомира

 

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

ОСТАННІ КОМЕНТАРІ

 

 

 

 

 

 

 

 

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework