Кількість ліжок для госпіталізації пацієнтів із COVID-19 становить 2525, – Наталія Остапченко

Кількість ліжок для госпіталізації пацієнтів із COVID-19 становить 2525, – Наталія Остапченко

  Про це йшлося сьогодні, 30 листопада, на щотижневому підсумковому брифінгу Житомирської ОДА щодо ситуації з коронавірусом у Житомирській області за участю заступниці голови ОДА Наталії Остапченко та начальника Управління охорони здоров’я ОДА Миколи Суслика.

   “За минулий тиждень COVID-19 виявили у 3436 жителів Житомирщини. Темп захворюваності не спадає – середній показник по області становить близько 611 осіб на 100 тис. населення. Протягом минулого тижня одужало 3748 осіб та, на жаль, померло 49 осіб”, — сказала Наталія Остапченко.

  Заступниця голови ОДА ще раз наголосила на необхідності дотримання протиепідмечіних заходів та карантинних норм задля запобігання подальшому поширенню коронавірусної інфекції та зниження рівня захворюваності у Житомирській області.

  Начальник Управління охорони здоров’я ОДА Микола Суслик поінформував, що станом на 30 листопада у лікарнях Житомирської області хворими на COVID-19 зайнято 43,8% від загальної кількості ліжок. За минулий тиждень кількість ліжкомісць збільшилася на 20 одиниць.

  Так, у лікарнях, які внесені до переліку закладів охорони здоров`я, що визначені для госпіталізації пацієнтів з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, – всього 2525 ліжок, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19, з яких 808 зайнято хворими на COVID-19 та 298 – пацієнтами з підозрою на  COVID-19;

  кількість ліжок у лікарнях резерву – всього 161 ліжко, визначене для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19,з яких 0 зайнято хворими на COVI D-19 та 0 – пацієнтами з підозрою на  COVID-19.

Новини Житомира

 

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

ОСТАННІ КОМЕНТАРІ

 

 

 

 

 

 

 

 

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework