Автовласники Житомирщини поповнили місцеві бюджети на 2,2 мільйони гривень
![Автовласники Житомирщини поповнили місцеві бюджети на 2,2 мільйони гривень](/media/k2/items/cache/1ed251e4241b5a12ac3224d4b2131f24_L.jpg)
Головне управління ДПС у Житомирській області інформує, що за 9 місяців 2020 року до місцевих бюджетів надійшло 2,2 млн грн транспортного податку. Доведене завдання виконано на 110,6 % (+ 0,2 млн гривень).
Від громадян – автовласників надійшло 0,8 млн грн податку, від юридичних осіб - 1,4 млн гривень.
Транспортний податок громадянам обчислюється контролюючим органом та направляється податкове повідомлення – рішення.
У податковій області нагадують, що об’єктом оподаткування транспортним податком є транспортні засоби, з року випуску яких минуло не більше 5 років та середньоринкова вартість яких становить понад 375 розмірів мінімальної заробітної плати (у 2020 році – 1 771 125 гривень). Ставка транспортного податку становить 25 тисяч гривень на рік.
Юридичні особи сплачують податок щоквартально авансовими внесками. Нагадуємо, що 29 жовтня - останній день сплати юридичними особами авансового внеску транспортного податку за ІІІ квартал 2020 року.
Последнее от Главный Редактор
- У Бердичеві судитимуть уродженця росії, викритого СБУ на антиукраїнській пропаганді
- Віталій Бунечко долучився до передачі обладнання для Житомирської обласної дитячої клінічної лікарні. ВІДЕО
- У Житомирській ОВА відбувся брифінг щодо державної програми допомоги українцям, чиє житло було пошкоджено або знищене в результаті російської агресії
- #плічопліч: Вітаємо наших юних черлідерок з Звягельського ліцею № 11 з перемогою у IV етапі змагань
- #ПрозорістьТаПідзвітність: Робочою групою розглянуто закупівлю за висновком Держаудитслужби