На соціальні гарантії платники Житомирщини спрямували понад 1 мільярд гривень єдиного внеску
![На соціальні гарантії платники Житомирщини спрямували понад 1 мільярд гривень єдиного внеску](/media/k2/items/cache/7964247d220d8a575726ef8393e3fe68_L.jpg)
Впродовж січня-лютого 2021 року платники Житомирської області перерахували до держбюджету 1 мільярд 015,9 мільйонів гривень єдиного соціального внеску.
«Порівняно з січнем-лютим 2020 року надходження єдиного внеску зросли на 10,2 відсотки, або на 93,9 мільйонів гривень», – повідомив начальник Головного управління ДПС у Житомирській області Костянтин Гавриш.
У лютому сплата єдиного внеску склала 553,6 мільйонів гривень. Приріст цього платежу до лютого 2020 року становив 15,6 відсотка, або 74,7 мільйонів гривень.
Костянтин Гавриш повідомив, що станом на 1 березня 2021 року на території області зареєстровано 77951 платників єдиного внеску. При цьому з них 48064 – фізичні особи, а юридичні – 29887 осіб.
Нагадуємо, що з січня 2021 року змінився розмір мінімальної заробітної плати і становить 6000 грн, відповідно збільшилася мінімальна сума єдиного внеску на місяць. Відтепер вона складає 1320 гривень, а максимальна база для нарахування єдиного внеску – 90000 гривень.
Последнее изменение Пятница, 12/03/2021
Последнее от Главный Редактор
- У Бердичеві судитимуть уродженця росії, викритого СБУ на антиукраїнській пропаганді
- Віталій Бунечко долучився до передачі обладнання для Житомирської обласної дитячої клінічної лікарні. ВІДЕО
- У Житомирській ОВА відбувся брифінг щодо державної програми допомоги українцям, чиє житло було пошкоджено або знищене в результаті російської агресії
- #плічопліч: Вітаємо наших юних черлідерок з Звягельського ліцею № 11 з перемогою у IV етапі змагань
- #ПрозорістьТаПідзвітність: Робочою групою розглянуто закупівлю за висновком Держаудитслужби