Депутати планують виставити на аукціон санаторій «Лісовий берег»

Депутати планують виставити на аукціон санаторій «Лісовий берег»

  В обласній раді відбулось чергове засідання робочої групи щодо подальшого функціонування двох комунальних підприємств: «Обласний дитячий протитуберкульозний санаторій «Лісовий берег», який наразі перебуває у стадії ліквідації та «Обласний багатопрофільний спеціалізований фтизопульмонологічний санаторій «Лісова казка» Житомирської обласної ради.

   Минулого тижня робоча група на чолі з заступником голови обласної ради Володимиром Ширмою відвідала ці санаторії та вивчала ситуацію на місці, - повідомляє пресслужба обласної ради. 

  Стурбованість у депутатів викликала ситуація з відключенням опалення у санаторії «Лісовий берег», в результаті чого у будівлях починається процес руйнації.

  Володимир Ширма пояснив, що ліквідація підприємства згідно із рішенням сесії обласної ради, має завершитися до квітня 2021 року, та дав доручення голові ліквідаційної комісії прозвітувати щодо мотивів рішення про відключення опалення.

  Щодо подальшої долі санаторія, одним із варіантів використання комунального майна, на виїзному засіданні, депутати пропонували надання житла медикам. На початку засідання члени робочої групи заслухали заступника директора Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Віктора Лучківа, який повідомив, що поліпшення житлових умов в області потребують 49 лікарів та 252 молодших спеціаліста з медичною освітою. В ході обговорення депутати зробили висновок, що створення на базі санаторія «Лісовий берег»,гуртожитка, все ж таки недоцільно, аргументувавши це віддаленістю від міста і високою вартістю опалення та інших комунальних послуг.

  Щодо санаторію «Лісова казка», депутати одноголосно прийняли рішення про доцільність комплексного розвитку даного закладу. Важливу роль у даному випадку мають відіграти професійні управлінські якості керівника, який має надати членам робочої групи обґрунтований бізнес-план.

  Підсумувавши результати засідання робочої групи, Володимир Ширма поставив на голосування пропозицію щодо санаторію «Лісовий берег», яка передбачає, що після завершення процесу ліквідації, буде внесена пропозиція профільним комісіям розглянути можливість продажу через аукціон даної установи, із цільовим призначенням коштів.

  Що стосується санаторію «Лісова казка», директору було надано час для напрацювання його власного бачення подальшого функціонування установи.

  Дані пропозиції були підтримані одноголосно.

Новини Житомира

 

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

ОСТАННІ КОМЕНТАРІ

 

 

 

 

 

 

 

 

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework