У селі на Житомирщині бочки з хімічними відходами вивертають прямо на землю і продають, як тару. ВІДЕО
![У селі на Житомирщині бочки з хімічними відходами вивертають прямо на землю і продають, як тару. ВІДЕО](/media/k2/items/cache/b124d79f71c7a01b67c6e5873065878f_L.jpg)
У селі Купище Коростенського району знаходиться несанкціоноване звалище хімічних відходів. Бочки з цими відходами вивертають прямо на землю і продають, як тару.
Навесні, коли сніг тане, - все йде до криниць! І це - найжахливіше! Тому, разом із головою Коростенської районної державної адміністрації Юрієм Тарасюком та депутатом районної ради Сергієм Грищенком, ми виїхали на місце несанкціонованого звалища, щоб особисто розібратися в ситуації. Подробиці дивіться у сюжеті "Наш Коростень".
Опубликовано в: СУСПІЛЬСТВО
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии