Звалище хімікатів на подвір’ї: у селі на Житомирщині справжня екологічна катастрофа. ВІДЕО
![Звалище хімікатів на подвір’ї: у селі на Житомирщині справжня екологічна катастрофа. ВІДЕО](/media/k2/items/cache/1e12bd4d2aaa3f664eb2a8c791bb865b_L.jpg)
На Житомирщині у селі Купище підприємець влаштував у себе на подвір‘ї масштабну екологічну катастрофу.
Чоловік позвозив на подвір‘я двохсотлітрові бочки з невідомими хімікатами, які стоять просто неба. Отрута потрапляє у ґрунт і до криниць. Місцеві також скаржаться на сморід, коли підприємець випалює хімічні речовини з місткостей. Так триває вже рік.
Подробиці у сюжеті "Надзвичайних новин".
Селяни вже зверталися і до поліції, і до екологів. Останні взяли проби ґрунту на двох сотках землі. Деякі показники забруднення хімікатами просто вражають. За результатами експертизи, амоній перевищений в 10 разів, сульфати - майже в 50 разів, фосфати - майже в 10 разів.
Екологи порахували збитки, нанесені природі від такого господарювання – понад мільйон гривень.