у Житомирській області чоловік влаштував звалище хімічних відходів посеред села

у Житомирській області чоловік влаштував звалище хімічних відходів посеред села

  У Житомирській області підприємець  влаштував справжнє звалище хімічних відходів посеред села. Він звозить до свого обійстя десятки діжок з відходами фарби та бітуму. Екологи встановили, що у ґрунті, де стоять діжки, у десятки разів перевищені норми хімічних речовин.

  Про це йдеться в ТСН.

  Сотні діжок просто неба на приватному подвір’ї, від яких жахливо тхне, стоять подекуди відкриті. В них міститься порошок синього, зеленого  і червоного кольору, він також і біля діжок є і лежить так місяцями, запевняють селяни, а ще додають, що з дощем уся ця хімія потрапляє в криниці та на їх городи. «Дуже багато різного і в рідкому вигляді і в порошкоподібному,  він приїздить, все за будинком своїм виливає, висипає, випалює, і ми всім цим дихаємо, а він заробляє гроші», - каже місцевий мешканець Олександр.

  «Ось згарище, він сюди викидає все, гілками прикинув і  починає все палить і дим на все село», - додає сусід чоловіка.

  На ще одному згарищі посеред поля також можна побачити якісь  згустки невідомої речовини. Сюди, за зверненням селян, уже приїздили фахівці екоінспекції.  У пробах ґрунту виявили значне забруднення.

  У Житомирській області підприємець влаштував справжнє звалище хімічних відходів посеред села. Він звозить до свого обійстя десятки діжок з відходами фарби та бітуму.  Екологи встановили: у ґрунті, де стоять діжки, у десятки разів  перевищені норми хімічних речовин. Де підприємець узяв таку кількість діжок з хімікатами – дивіться у прямому включенні.    

  Власника обійстя не було, але телефоном він розповів журналістам ТСН, що нині працює на будівництві траси Полтава-Харків і займається тим, що  наносить на дороги розмітки. У селі мовляв зберігає фарбу,  заперечує, що щось спалює у себе на городі. І запевнив що днями усі діжки із села вивезе. «Я зараз працюю на магістральній трасі Полтава-Харків, я фарбую трасу, я 12 числа приїжджаю і все виводжу на склад. Це моє, у мене склад був, я орендував, а туди зараз тимчасово привіз», - каже підприємець Артур Кумбарян.

Новини Житомира

 

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

ОСТАННІ КОМЕНТАРІ

 

 

 

 

 

 

 

 

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework