Звалище хімікатів у Житомирській області: власник заявив, що діжки в село завіз тимчасово і нічого не палить
![Звалище хімікатів у Житомирській області: власник заявив, що діжки в село завіз тимчасово і нічого не палить](/media/k2/items/cache/0cd48be0f80726cfb20f586336647cb3_L.jpg)
Екологічна катастрофа у сільському дворі. У Житомирській області підприємець влаштував справжнє звалище хімічних відходів посеред села. Він звозить до свого обійстя десятки діжок з відходами фарби та бітуму.
Екологи встановили: у ґрунті, де стоять діжки, у десятки разів перевищені норми хімічних речовин. Де підприємець узяв таку кількість діжок з хімікатами – дивіться у сюжеті ТСН..
Опубликовано в: СУСПІЛЬСТВО
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии