Рудченко Микола Миколайович

i 02121503 1Народився 11 жовтня 1951 року в смт. Чоповичі Малинського району Житомирської області.
Уукраїнський політик, член «Народної партії»; ВР України, член фракції "Блок Литвина" (з листопада 2007), член Комітету з питань правосуддя (з грудня 2007); член Політради НП; голова Житомирської обласної організації «Народна партія».
Голова Житомирської ОДА (31 серпня 2001 - 11 січня 2004).
Освіта
Івано-Франківський сільськогосподарський технікум (1974), агроном-керівник;
Житомирський сільськогосподарський інститут, агрономічний факультет (1983-1988), вчений агроном.
03.1998 – кандидат в народні депутати України від АПУ, № 55 в списку. На час виборів: член АПУ, нардеп України.
Народний депутат України 6-го скликання з 11.2007 від Блоку Литвина, №7 в списку, голова Житомир обласної організації НП.
Народний депутат України 2-го скликання з 04.1994 (2-й тур) до 04.1998, Малинський виборчий округ № 163, Житомирської області.
Секретар Комітету з питань Чорнобильської катастрофи.
Член фракції АПУ (до цього - фракції соціалістів, до цього - групи «Аграрники за реформи»).
На час виборів: Малинська райдержадміністрація, Представник Президента України в районі. Кар'єра
З 1967 - столяр, Чоповицька меблева фабрика.
10.1969-12.71 - служба в армії.
У 1971-1972 - столяр, Чоповицька меблева фабрика.
З 02.1972 - водій, радгосп «Чоповицький».
11.1972-10.1974 - учень, Івано-Франківський сільськогосподарський технікум.
У 1974-1978 - бригадир рільничої бригади, голова робітничого комітету, 03.1978-12.1983 – керівник відділу, радгосп «Чоповицький».
З 12.1983 - голова правління, колгосп ім. Калініна Малинського району.
04.1992-10.1994 - Представник Президента України в Малинському районі.
04.1998-08.2001 - перший заступник голови Житомирської ОДА.
31 серпня 2001 - 11 січня 2004 — голова Житомирської ОДА.
Керівник депутатської фракції «Народна партія» в Житомирській облраді (квітень 2006-2007).
З 11.2015 – депутат Житомирської обласної ради, фракція «Народна партія».
Відзнаки
Орден «Знак Пошани» (1990). Заслужений працівник сільського господарства України (11.1997). Почесна грамота КМ України (11.2000, 06.2003). Орден "За заслуги" ІІІ ст. (08.2001).
Державний службовець 1-го рангу (11.2001).
Антиукраїнська діяльність та корупція
27 квітня 2010 голосував за ратифікацію угоди Януковича — Медведєва, тобто за продовження перебування ЧФ Росії на території України до 2042 року.
Родина
Дружина Валентина Сергіївна (1959) - лікар-педіатр; син Микола (1973) - інженер; дочка Наталія (1975) - учитель української мови; син Юрій (1981) і Михайло (1991).

 

Прочитано 478 раз

Последнее изменение Четверг, 03/12/2015

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

 

 

 

 

marschrut

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

BP link u

Loading...

Go to top