НЕДВИЖИМОСТЬ ЖИТОМИРА

КУЛЬТУРА

Будинки дореволюційного Бердичева. ФОТО

  Остання війна – німецько-радянська, або Велика Вітчизняна (кому як більш подобається) – нанесла значні збитки як державі в цілому, так і нашому місту зокрема. І збитки не лише матеріальні – у вигляді розвалених та понівечених житлових будинків, промислових будівель та споруд. Збитків нанесено й духовній складовій – у вигляді знищених архівів, що містили, мабуть, найбільш цінне – нашу нематеріальну спадщину.

Житомирський Подол 50 лет назад. ФОТО

  Слева видна тропа, соединяющая улицу Бассейную с улицами Мельничной и Шолом-Алейхема. По ней идет женщина. Рядом внизу — речка Рудавка. Вверху на горе — Свято-Успенская (Подольская) церковь и дом архиепископа Житомирского и Новоград-Волынского.

Батьківщина скіфів: Попільня

  Попільнянщина – рідна земля давньослов'янських племен сколотів (скіфів-орачів). Це стало відомо за матеріалами археологічних досліджень пам'ятників палеоліту, мезоліту, неоліту, тобто з часів появи на землі мавпоподібних людей до періоду приблизно 10 тис. років тому.

Как выглядел дом Раковского в 1967 году. ФОТО

  Это здание на Михайловской улице построил в в качестве доходного дома в 1899 — 1900 годах житомирский домовладелец Октавиан Фортунович Раковский.

Про ефект Айвазовського розповіли у Житомирі на унікальній виставці

  У Житомирі відкрилась виставка до 200-річчя від дня народження видатного пейзажиста, засновника мариністів, творчість якого увібрала кращі традиції вірменської та української культур, художника Івана Костянтиновича Айвазовського.

Містичне туманне місто опинилось в об'єктиві житомирського фотографа

  Ввечері, 13 листопада, Житомир оповив густий туман. Але незважаючи на те що, це природне явище діставило чимало клопоту для містян, Житомир в тумані дивував неймовінимим містичними пейзажами.

Цікава історія Баранівського фарфору!

  Історія міста Баранівка, районного центу на Житомирщині, тісно пов’язана з історією місцевого фарфорового заводу. Тому головна визначна пам’ятка у Баранівці – це музей фарфору та порцеляни при місцевому заводі.

Історія театру на Житомирщині має глибоке коріння

  Ще наприкінці ХVIII ст. громадськістю міста неодноразово порушувалось питання про будівництво приміщення для театру. Мрія житомирян здійснилась: у 1809 році за ініціативою волинського губернатора М.І. Камбурлея було побудоване перше стаціонарне приміщення театру. Житомир стає одним із небагатьох міст в яких існує театр.

Замок Радомисль - приклад новітньої реставрації. ФОТО

  У м. Радомишль, Житомирської обл. розташовується великий історико-культурний комплекс "Замок Радомисль". Непроста сучасна історія цього місця не раз висвітлювалася телебаченням і ЗМІ, зацікавлюючи небайдужу громадськість. 

«Хочу жити інакше»: як медсестра переїхала у Новоград та стала тренером з танців на пілоні

  Колишня медсестра Марія Ємченко в один із життєвих моментів відчула, що прийшов час змін. Єдина фраза, яка не полишала її в спокої: «Я хочу жити інакше». З часом бажання переросло в дію. Нині наша співрозмовниця помічник тренера із фітнесу, яка весь свій час приділяє навчанню та розвитку у цій галузі. 

Синьо-жовте селфі у Житомирі. ФОТО

  13 листопада 2017 р. в приміщенні Житомирського обласного телецентру під час проведення заходів до Дня студента діяв традиційний інтерактивний арт-майданчик "Синьо-жовте селфі для друзів", де волонтери міської громадської організації естадних діячів "Арт-форум" пропонували усім бажаючим зробити селфі з друзями  на фоні фірмової синьо-жовтої розгортки, або відзняти відео-привітання з Днем студента без слів.

«Призрак» Замковой горы приглашает

  Небольшая вводная: Крестовоздвиженский кафедральный собор на Замковой горе в Житомире - храм в византийском стиле построен в 1900 году на месте деревянной Троицкой церкви, существовавшей с XVII века. В 1930-е годы был закрыт советскими властями, позже передан областному краеведческому музею.

Дотепний гумор та багато жартів про Житомир: «Осінній Кубок КВН Житомира‒2017». ФОТОРЕПОРТАЖ

  Хто сказав, що понеділок - важкий день? 13 листопада, у приміщенні Житомирського обласнго українського музично-драматичного театру ім. Івана Кочерги відбувся «Осінній Кубок КВН Житомира‒2017». Своїми дотепними жартами (а від деяких дійсно можна було луснути від сміху) гумористи з різних куточків України порадували глядачів та, звісно ж, прихильників своїх команд КВН. 

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

marschrut

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

Loading...

Go to top