НЕДВИЖИМОСТЬ ЖИТОМИРА

КУЛЬТУРА

30 цікавих фактів про Житомирську область

  Житомирська область – один з регіонів України, який не вважається туристичним. Попри низьку популярність серед локальних та іноземних гостей, ми ж охоче “розриваємо шаблон” про те, що Житомирщина – це не цікаво.

Найстарша жінка України - схимонахиня з Житомирщини - готується відзначити 107-ліття

  Своє 107-ліття готується відзначити найстарша жінка України – схимонахиня Іоанна. Матушка є насельницею Жіночого монастиря Афонської ікони Божої Матері в урочищі Кип’яче. 

В новому сезоні «Битви екстрасенсів» бере участь чорний таролог з Бердичева

  На телеканалі СТБ 11 березня стартував новий, вже 18-й за рахунком, сезон відомої багатьом українцям програми «Битва екстрасенсів».

Останній представник роду де Шодуарів

  Шодуар Іван Максиміліанович (1859 - 1919) — барон, володар садиби Івниця та маєтку в місті Житомир - між 4-м Бульваром (Старий Бульвар) і вул. Банною (Лермонтова) та Беккерівським (Шодуарівським) провулком, з парком, теплицею та будинками, меценат і художник.

Бердичівські «Музичні університети» оперного співака Сергія Левіка

  Сергій Юрійович Левік увійшов в історію російського та радянського музичного театру як талановитий співак — своєрідний інтерпретатор багатьох партій  в операх російських і західноєвропейських композиторів-класиків, перекладач-лібретист та музичний письменник. Він пройшов великий, багатий яскравими враженнями трудовий життєвий шлях.

Вход в городской парк в 1965 году. ФОТО

  Колоннаду с фонтаном построили в конце 1930-х годов. Тогда в центре фонтана была скульптура лучника. Скульптура после немецкой оккупации города не сохранилась. В начале 1950-х годов в фонтане установили круглую железобетонную чашу.

Закинута та забута: в мережі показали, який вигляд має каплиця святого Миколая в Житомирі. ФОТО

  У Житомирі на Охрімовой горі (давня назва - гора Кокрин) доживає свій вік покинута і забута капличка Святого Миколая - пам'ятка архітектури місцевого значення. Забута і її історія. Є, щоправда, така легенда, начебто вона побудована на фундаменті древнього костелу Святого Миколая і що цей костел, нібито, знищили козаки в 1651 році.

Невідома Житомирщина: Городківські старожитності

  с. Городківка розташоване на живописних берегах р. Гуйви за 15 км на південний захід від м. Андрушівки. За історичними джерелами відоме як Халаїмгородок. В ґрунтовному багатотомному видані “Історія міст і сіл УРСР. Житомирська область”, яка побачила світ у 1973 р. стисло зазначено, що село відоме з 1724 р.

У Житомирі відкриється документальна виставка до 75-річчя УПА

   21 березня у Житомирській обласній універсальній науковій бібліотеці імені О.Ольжича відкриється виставка до 75-річчя створення Української повстанської армії.

Сакральні свідки минулого Житомирщини

   У 2017 р. відділом досліджень музею проводилися археологічні розвідки на територіях Андрушівського та Коростишівського районів Житомирської області. Серед виявлених пам’яток давнини і численних знахідок значну увагу привертають ще досі маловивчені і надзвичайно цікаві об’єкти – кам’яні хрести.

Как выглядит Монастырь Босых Кармелитов в Бердичеве. Видео

    В сети появилось невероятно красивое видео Монастыря Босых Кармелитов в Бердичеве с высоты птичьего полета. Опубликован видеоролик на канале «Мир путешествий и истории» в Ютуб.

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

marschrut

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

Loading...

Go to top