ТУРИЗМ - News DKS - Новости и инфо Житомира

ТУРИЗМ

У мережі з’явилися неймовірні фото горища маєтку Терещенка в Андрушівці

  Про маєтки родини Терещенків ходять легенди. Цукрові магнати лишили неймовірну красу по собі: палаци, маєтки, замки.

У мережі з'явилося неймовірне відео Бердичівського замку з висоти пташиного польоту

  Фортеця-монастир Босих кармелітів має дуже багату і насичену історію, яка легко впізнається у зовнішньому вигляді комплексу, що поєднує в собі споруди різних часових епох від древніх кріпосних стін, до різних будівель монастиря, зведених в тимчасовому діапазоні від бароко до класицизму.

Бердичівська фортеця з висоти пташиного польоту. ВІДЕО

  В мережі з’явився чудовий відеоролик про історико-архітектурну пам’ятку міста Бердичева – монастир-фортецю Ордену босих Кармелітів.

Крепость-монастырь Босых Кармелитов: удивительная история, окутанная легендами и мифами. ФОТО

  Мне повезло прожить детство и юность в городе, в котором была настоящая крепость. С раннего детства она манила меня своими подземными ходами, величественной архитектурой и легендами, которыми была окутана. Корни моей любви к средневековым замкам и крепостям берут свое начало именно тут, в бердичевской крепости, где я впервые побывал семилетнем мальчишкой, а затем на протяжении четырех лет посещал расположенную внутри художественную школу. Сегодня у меня большой и подробный рассказ в двух частях о главной достопримечательности Бердичева - его величественной крепости.

Расформированная авиабаза А-2128. ФОТО

  Расформированная авиабаза А-2128 на Житомирщине, от нее остались только здания и разобранная взлетная полоса с капонирами для вертолетов и самолетов.

Коростышевский карьер: Сюда стоит приехать, чтобы просто восхититься тем, что иногда может родная природа

  Сам по себе Коростышев – городок, на первый взгляд, весьма унылый. Не только потому, что основное занятие местного населения – изготовление гранитных памятников, а в целом.

Житомирські Дениші очима відомих блогерів. ФОТО

  Дениші - невеличке село біля Житомира. Тут знаходиться декілька цікавих і мальовничих місць.

Замок Радомисль очима київських журналістів. ФОТО

  Не можна було не заїхати, навіть не дивлячись на те, що Замок Радомишль - не настільки невідома і маловивчена пам'ятка. Мабуть, його можна назвати навіть популярним - важко придумати більш красиве місце для весіль, наприклад, з урахуванням ідеального стану, доглянутості та розкішного ландшафту.

Поліський природний заповідник на Житомирщині. ФОТО

  На півночі України біля кордону з Білоруссю розташований Поліський природний заповідник, створений у 1968 році з метою збереження характерних для Полісся соснових лісів і боліт. У селі Селезівка розташована центральна садиба заповідника, де є візит-центр і невеличкий музей природи. Біля садиби починається маркована екостежка (3 км), на якій установлено інформаційні таблички.

Неймовірний парк з понад 200-річною історією

  Новочорторийський парк — парк-пам'ятка садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення. Розташовується на території Житомирської області у селі Нова Чортория Любарського району.

Уникальные фото заброшеной части Бердичевской мебельной фабрики

Мебельная фабрика основана в 1927 году. В 2008 году по решению руководства некоторые цеха были закрыты.

Туристам на замітку: Надзвичайна Нова Чортория. ФОТО

  В село з цікавою назвою Нова Чортория ми приїхали подивитися палац-садибу поміщиків Оржевських (також називають палацом Прушинських). Зараз у садибі знаходиться школа.

Мальовнича Житомирщина: Кар'єр Високий камінь. ФОТО

  Вздовж Житомирської траси розташовано декілька цікавих гранітних кар'єрів. Зараз вони заповнені водою та перетворилися на дуже мальовничі куточки природи.

ВИДЕОКАНАЛ

Якби ми мали достатньо грошей, то хоч сьогодні поїхали б подорожувати країнами Європи! — саме так житомиряни оцінюють свої можливості поїздок за кордон. 

Add a comment

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

marschrut

Loading...

Go to top