ТУРИЗМ - News DKS - Новости и инфо Житомира

ТУРИЗМ

Замки, парки та неймовірні ландшафти: ТОП-5 унікальних місць Житомирщини

  В цій статті ми підготували  ТОП-5 місць, які варто відвідати, перебуваючи в Житомирській області! Сподіваємось, матеріал буде вас цікавим.

«Останній дубовий гігант Волині»: Вознесенська церква, якій понад 200 років. ФОТО

  Несподівана радість — найточніше визначення для широкої гами почуттів, що опанували душу після відвідин Вознесенської церкви. Ну хто б міг подумати, що у звичайному селі, яке не спромоглося зберегти навіть власну назву (до 1960 року воно звалося Черниця, нині  с. Барвинівка, Новоград-Волинський р-н,), зберігся «останній дубовий гігант Волині»!

Вітражні вікна та старовинна дзвіниця: Францисканський костел у Чуднові. ФОТО

  Францисканський костел, який знаходиться в місті Чуднів, є досить старовинною архітектурною пам’яткою. Він розташований біля монастиря, який був заснований у XVII столітті князем Сангушком. Це висока кам’яна будівля в три поверхи зі старовинною вінтажною дзвіницею.

Як звягельські робінзони підкорювали безлюдний острів

Вони теж користуються Інтернетом та іншими звичними благами цивілізації, але якщо їх гаджети вимкнути на тиждень, то апокаліпсису для них не станеться.

Велотур по-звягельськи: 2 колоритних маршрути для перезавантаження

  Якщо ви полюбляєте проводити вихідні на дивані перед телевізором, закутавшись у ковдру, тоді ця стаття не для вас. Вона для тих, хто любить відкривати щось нове і має непосидючий стержень шукача пригод.

Костел на Житомирщині увійшов до 7-ки незвичайних храмів України

  Чудові костели розташовані у великих містах і маленьких селах. Ми розповімо про незвичайні храми з різних куточків України.

Екотуризм в Житомирській області: куди поїхати?

  Одне з найстаріших міст України, яке згадується в «Повісті временних літ» як неприступна фортеця. Саме Коростень (тоді - Іскоростень) спалила княгиня Ольга, помстившись за смерть свого чоловіка Ігоря. Місто також примітний унікальними геологічними пам'ятниками.  

Древні городища Новоград-Волинщини, про які ви могли не знати

  Ми вам відкриємо усі таємниці про древні поселення району. Факти, історичне підтвердження і ще багато чого цікавого. Отож знайомтесь: 

Неймовірний дерев'яний костел з особливим інтер'єром на Житомирщині. ФОТО

  З першої чверті XIX століття на теренах нинішнього села Новий Завод стали осідати переселенці з Польщі, а перша згадка про поселення датується 1823 роком. Нині воно має близько півтисячі мешканців.

Князи, городища и неповторимая природа: тайны тысячелетнего Олевска

  Олевск — это не только центр объединенной общины, расположенный на севере Житомирской области, но и город с более чем тысячелетней историей. Именно этим прежде всего он интересен любителям путешествий. И ученые считают, что это одно из самых давних поселений Волыни, расположенное в бассейне р. Уборть.

Українська Швейцарія на Житомирщині: водоспад у центрі села. ФОТО

  Село Троян входить до переліку популярних туристичних маршрутів українського Полісся. За мальовничі краєвиди його називають Українською Швейцарією Житомирщини. І не дарма! Тут дійсно відкриваються чудові види. І головна його окраса - Трояновський водоспад, розташований в центрі села.

Є на що подивитись: костел, якому майже 250 років на Житомирщині. ФОТО

  Село Стара Котельня знаходиться за 30 км від обласного цетру. У ролі нашої наступної "жертви" виступає костел Антонія Падуанського зведений протягом 1783-86рр. Заодно виділяємо декілька хвилин на огляд Свято-Покровської дерев'яної церкви у с.Нова Котельня. Храм був частково пошкодженим внаслідок пожежі у 2012р., відбудований на даний час у вигляді відмінному від початкового.

Призраки сахарных замков: дворцы Житомирщины по ту сторону аристократической жизни

  Хмельницкая трасса проходит через село Дениши вдоль речки с выразительными скалистыми берегами. За деревьями, сбросившими завесу осенней листвы, на противоположном берегу Теререва проглядывается архитектурный призрак. Одна фасадная стенка и полуразрушенная трехъярусная башня — все, что осталось от неоренессансного дворца, который местные жители называют «замком Терещенко». Это семейство успешных предпринимателей из Глухова на пике своего могущества владело многими землями, сахарными заводами и усадьбами на Житомирщине. К счастью, не все они в таком плачевном состоянии.

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

marschrut

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

Loading...

Go to top