ТУРИЗМ - News DKS - Новости и инфо Житомира

ТУРИЗМ

Пам'ятник у Житомирі увійшов до ТОП- апетитних пам'ятників України

  Пам’ятники їжі в Україні не така вже і рідкість. Ось в Коростені є пам’ятник деруну, а в Запорізькій області – помідору. Та itinery.com.ua склав свій ТОП-5 апетитних пам’ятників, і серед них є і наше гранітне морозиво.

Киян запрошують провести вихідні на Житомирщині: 8 найкращих місць під Києвом за будь-якої погоди

  Затишні місця, які чудово підійдуть для поїздки у вихідні чи святкові дні.  Пасхальні вихідні та травневі свята вже не за горами. Саме на ці дні українці можуть заздалегідь спланувати подорож та відпочити від робочих буднів.

Храм Різдва Святої Богородиці в селі Іванкові вражає внутрішнім оздобленням і своєю історією.ВІДЕО

  Внутрішнє оздоблення іванківського православного храму (будувався він як костьол) вражає. Зовсім не очікуєш побачити таке у глухій провінції. Розкішна ліпнина та розписи - все це рококо - досить рідкісний для України стиль. І як же так, що майже ніхто не знає про цей шедевр? Але що тут дивного, в нас таке на кожному кроці.

Исчезающий рай: В Житомирской области разрушается уникальное архитектурное сооружение. ФОТО

  Село с романтическим названием Райгородок. Находится оно в Житомирской области и названо так было явно давно… В селе этом до конца ХIX века существовал старый дворец, который в 1887 по приказу нового владельца земель Мечислава Мазараки был разрушен и на его месте построен новый.

Невідома Житомирщина: Покровська церква ХVІІІ ст., у якій зберігся фрагмент давнього бароково-народного іконостасу. ФОТО

  Покровська церква у Калинівці — так до кінця і не розгадана нами таємниця. Сільські мешканці уперто датують її серединою ХІХ століття. Либонь вони не зазирали у каталог В. Слободяна, де чітко зазначено ХVІІІ ст.

Один день на Житомирщині: в місті, на природі, в Космосі

  "На знайомство з туристичною Житомирщиною у нас була всього одна доба. Буквально за лічені години нам вдалося назбирати багато яскравих вражень і зробити купу світлин на довгу пам’ять.

Ольга, древляни та палаючий Іскоростень в історичній реконструкції від Star Media

  В 2008 році компанія Star Media випустила цикл анімаційних фільмів у жанрі "історична реконструкція". Кожна серія наочно та ілюстративно оповідає про яскраві відомі та маловідомі події, котрі відбулися в історії України.

Ландшафтний заказник «Михайловичі»: молодий рогіз та безіменна річка навесні

   Михайловичі — ландшафтний заказник місцевого значення, який знаходиться у Коростенському районі, у віданні Коростенського ДЛМГ.

Цікаві факти про ставку Гіммлера під Житомиром

  Таємничий об'єкт керівництва Третього Рейху можна знайти і в Україні. Неподалік Житомира збереглися залишки ставки райхсфюрера СС - Генріха Гіммлера.

Таємниці прадавньої Деревлянії

  Ми живемо у мальовничому українському краї, багатому на старовинні самобутні традиції та культуру. Щедрість  природи в поєднанні з цікавими  пам’ятками  історії та культури робить наш край неповторним.  Будь-якої пори року він завжди гарний, гостинний.

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

marschrut

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

Loading...

Go to top