Linux Хостинг от HostPro  

 

 

 

НЕДВИЖИМОСТЬ ЖИТОМИРА

Житомирянам на замітку: українець "вишив" будинок пластиковими кришечками, відходами плитки та камінцями

Микола Демков з Літина(Вінницька область) "вишив" будинок пластиковими кришечками, відходами плитки та скла, різнокольоровими камінцями.

На стінах сільської хати пенсіонер, який раніше працював станційним електромонтером, зобразив незвичайні квіти та візерунки, передає ВЛАСНО.

Для таких шедеврів Микола Демков використовує куплені на базарі схеми для вишивання.

«Квадратики на схемі порівнюю з кришечками, зіставляючи їх розмір, розраховую площу, підбираю кольори і прикріпляю кришки на стіни за допомогою клею для плитки, - ділиться досвідом умілець. - Різноманітні квіточки, пелюсточки й листочки вирізаю з відходів будівельної плитки, яку привозять знайомі після ремонту, аби не викидати».

Камінчиків різної форми умілець назбирав у кар'єрі та в Карпатах, куди іздив на автомобілі. «Є різні за розміром, формою та відтінками, - розповідає Микола Демков. - А це, нещодавно, на вулиці робили дорогу і висипали щебеню, то я взяв відерце та й назбирав найкращих».

Сільський умілець вже виробив свої авторські техніки облицювання стін щебенем, плиткою, пластиком та іншими матеріалами, що завалялися в господарстві.

На подвір'ї селянин зробив лісовий куточок. «Яку квітку в лісі побачу, то відразу пересаджую собі, - пояснює Микола Демков. - Усе тут суто лісове, вже на осінь, я досаджую чорнобривцями».

Окрім будівництва, сільський умілець має хист до столярства, знається у травах, розуміється у техніці, а зимою моржує. «Він робить усілякі прикраси не лише собі, а й людям, - каже сусід Миколи Демкова. – Такої хати нема не те що в Літині, але й, мабуть, на всій Вінниччині».

Последнее изменение Четверг, 03/11/2016

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

 

 

 

 

 

 

 

 

marschrut

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

BP link u

Loading...

Go to top