НЕДВИЖИМОСТЬ ЖИТОМИРА

Унікальний палац на Житомирщині з каменю та цегли, з безліччю кімнат і цікавими архітектурними елементами

Унікальний палац на Житомирщині з каменю та цегли, з безліччю кімнат і цікавими архітектурними елементами

    Унікальною старовинною будовою в Ставках є палац графа Станіслава Дуніна-Вонсовича, бригадного генерала Війська Польського.

   Граф був відомим військовим, який брав участь у війні 1812 року як ад’ютант Наполеона. На початку XX століття в будинку розмістилася агрошкола, а після війни багато років будова пустувала і прийшла в непридатний стан.

   Палац являє собою двоповерхову будівлю з каменю і цегли з безліччю кімнат і цікавими архітектурними елементами. У 2014 році для палацу почалося нове життя, оскільки знайшлися ентузіасти, які вирішили відреставрувати архітектурний шедевр. Багато будівельних робіт було зроблено, і тепер тут знаходиться виставковий зал Творчого маєтку "Ставки".

   Щороку тут проходять творчі пленери, де відомі художники, скульптори та фотографи виставляють свої роботи, а виручені гроші віддають на реставраційні роботи. Такі виставки, які збирають велику кількість гостей, стають справжнім святом і для жителів села, адже завдяки таким заходам Ставки на кілька днів стають важливим культурним центром країни й активно розвиваються.

Джерело: zruchno.travel

 

Последнее изменение Вторник, 26/06/2018

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

 

 

 

 

 

 

 

 

marschrut

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

BP link u

Loading...

Go to top