НЕДВИЖИМОСТЬ ЖИТОМИРА

До Житомира не повернулися космічні технології, як обіцяв перед виборами Порошенко

До Житомира не повернулися космічні технології, як обіцяв перед виборами Порошенко

  До виборів залишився рівно рік, і ми вирішили уважніше придивитися до обіцянок президента, тому що час підбивати підсумки, що з обіцяного вдалося втілити в життя Петру Порошенку.

 

  А в День Космонавтики особливо актуально буде згадати провалені запевнення з передвиборчої риторики Петра Порошенка, який обіцяв повернути до Житомира найкращі світові технології та високий рівень космічної науки, пише slovoidilo.ua.

  Таку обіцянку він дав 11 квітня 2014 року в Житомирі під час свого передвиборчого туру, нагадує «Слово і Діло». Напередодні Дня космонавтики Петро Порошенко та Віталій Кличко виступали на центральній площі міста, де зібралися близько трьох тисяч людей. Порошенко зі сцени пообіцяв «відродити український космос» і зробити в Житомирі фонтан, кращий, ніж у Вінниці.

  «Не випадково перший день нашого з Віталієм (Кличком – ред.) туру Україною почався з Житомира. Сьогодні ми в Житомирі, тому що завтра – 12 квітня, а Житомир є столицею української космонавтики, й ми все зробимо, щоб повернути найкращі світові технології й найкращий рівень космічної науки до Житомира. Тут ми відродимо український космос ... Хто був у Вінниці, той бачив вінницький фонтан! У Житомирі буде ще кращий», – пообіцяв майбутній президент.

  Складно сказати, чому Петро Олексійович вирішив, що Житомир був столицею української космонавтики. Можливо, тому, що в цьому славетному місті понад сто років тому народився засновник практичної космонавтики та ракетобудування Сергій Корольов? У кожному разі, повертати колишню космічну славу до Житомира довелося б не один рік, тому що «відродження» слід було б починати майже з нуля.

  Через чотири роки «Слово і Діло» вирішило з'ясувати, як виконує свою обіцянку президент, і звернулося до Державного космічного агентства України, де нам повідомили, що розвиток космічної науки в місті Житомирі не належить до завдань ДКА. Щодо масштабів всієї країни, то зараз Агентство розробляє проект загальнодержавної цільової науково-технічної космічної програми на 2018-2022 роки.

  Заступник голови Житомирської обласної державної адміністрації у відповідь на наш запит щодо відновлення технологій і підвищення рівня космічної галузі в Житомирі повідомив, що в місті є музей космонавтики імені С. П. Корольова, в якому проводяться міжнародні науково-практичні конференції та виставки, проте на грантові та спонсорські кошти.

  У Міністерстві освіти нам повідомили, що в Житомирському державному університеті ім. Івана Франка в рамках роботи Астрономічного науково-дослідного центру ведуться дослідження в області астрофізики.

  Оскільки в президента залишився лише рік на те, щоб зробити із Житомира столицю української космонавтики, а це практично неможливо, то його передвиборчу обіцянку вважаємо не виконаною.

  Згідно з моніторингом «Слова і Діла», Порошенко дав 287 обіцянок, з яких 121 виконав, а 80 – провалив.

 

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

marschrut

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

Loading...

Go to top