Атлет-Житомир знову перемагає Медик

У чотирнадцятому турі чемпіонату Житомира ФК "Атлет-Житомир " випало поборотися із командою, що займає передостанню сходинку турнірної таблиці "Медик".

На початку гри Атлети вирішили розігрітись та не поспішали забивати. Лише на 10 хвилині Тищенко змінює ситуацію та влучає у ворота Медика. Наступного голу довго чекати не довелось: через 2 хвилини Куделькін подвоює перевагу Атлетів. Проте далі Медик зібрався та не підпускав суперників до своїх воріт. Перший тайм закінчився із рахунком 2:0, повідомляє прес-служба ФК "Атлет-Житомир".

У другому таймі ФК "Атлет-Житомир", незважаючи на велику кількість гольових атак, ніяк не могли влучити у ворота Медика.

Зате за цей час обидві команди встигли отримати жовті картки: Тищенко на 28 хвилині та Могильницький на 27. Тільки за хвилину до кінця Медик вирішує піти у ва-банк та зіграти у п'ять польових, що дало можливість Ковалю закотити м'яч у пусті ворота за кілька секунд до кінця гри. Матч закінчився сухою поразкою Медика 3:0.

Голи: Тищенко 10; Куделькін 12; Коваль 40;+

Попередження: Тищенко – Могильницький