Малинчанин став чемпіоном Європи з пляжного футболу

Збірна України з пляжного футболу стала чемпіоном Євроліги-2016.

Велика заслуга у цьому малинчанина Олега Зборовського (на знімку), на рахунку якого не один забитий м’яч за українську збірну на чемпіонаті Європи. Зокрема, у суперфіналі збірна України у груповому етапі обіграла Іспанію (7:5), Білорусь (5:4), Німеччину (4:1) і вийшла у фінал.

Вирішальний матч суперфінального турніру Євроліги-2016 відбувся минулої неділі, 28 серпня, в італійській Катанії — зустрічалися збірні Португалії та України. Спершу програючи (рахунок у матчі на восьмій хвилині відкрили португальці), команда «синьо-жовтих», проте, здобула вольову перемогу. На 25-ій хвилині гри форвард збірної Олег Зборовський забив фірмовий гол бісіклетою, а через хвилину голом відзначився Дмитро Ведмідь — 2:1. Після цього наша збірна вистояла під відчайдушним штурмом португальців, таким чином взявши у них реванш за поразку в суперфіналі рік тому, і вперше в історії здобувши титул чемпіонів Євроліги-2016. Попереду у нашої національної команди з пляжного футболу відбір на чемпіонат світу-2017.

Джерело: mn.zt.ua