×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID 525.

У Житомирі провели щорічні змагання з фут залу серед працівників виправних колоній

12 лютого у приміщенні спортивного комплексу ФСТ «Динамо» відбулись змагання з міні-футболу на першість управління Державної пенітенціарної служби України в Житомирській області,

в яких взяли участь сім команд – представників установ виконання покарань області та управління.

Про це повідомляє прес-служба управління ДПтС України в Житомирській області.

В результаті кубок переможця та перше місце зайняла команда Житомирської установи виконання покарань (№8), яка перемогла у фінальному матчі в серії пенальті команду Житомирської виправної колонії (№4).

Третє місце у боротьбі з минулорічним переможцем турніру командою управління ДПтС України в Житомирській області здобула команда Бердичівської виправної колонії (№70).

Заступник начальника управління Анатолій Бобриньов вручив перехідний кубок та грамоту за перше місце у змаганнях голкіперу команди Житомирської УВП-8 Максиму Сословському, який, незважаючи на отриману ще на початку турніру травму руки, зміг повернути до гри та допомогти своїй команді здобути вольову перемогу.