×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID 525.

В Житомирі для дітей віком від 6 до 9 років організували турнір з рукопашного бою

У ДЮСШ «Динамівець»  4 квітня відбувся відкритий обласний турнір з рукопашного бою легкого та дозованого контакту присвячений пам’яті бійців, що загинули під час проведення АТО.

У змаганнях брали участь діти віком від 6 до 9 років. Для такої вікової категорії не часто проводять подібні заходи.  Організатори хотіли, щоб підростаюче покоління спортсменів також змогли отримати певний досвід, адже 25 квітня буде проходити чемпіонат з рукопашного бою для дітей та юнаків.

До спортивного заходу долучились 50 учасників з різних куточків Житомирської області: Андрушівського, Бердичівського та Житомирського  районів.

Тренер-викладач ДЮСШ «Динамівець» з рукопашного бою Костянтин Владика коментує:  «Всім діткам та батькам сподобався турнір, навіть лунали пропозиції, щоб змагання стали традиційним».

Батьки надзвичайного задоволені рівнем організації та проведення турніру. «Рукопашний бій – це фізична та моральна підготовка, самопідготовка. Спорт не заважає навчанню, тренування у нас після навчального процесу», – зазначає Світлана Лінчук, мама 6-річного спортсмена Максима.

Перше місце в змаганнях з рукопашного бою в легкому контакті у ваговій категорії до 22 кг виборов Єгор Рясіченко, до 25 кг – Давид Гринько, до 29 кг – Тимофій Бахур. У дозованому контакті з ваговою категорією до 22 кг перше місце посів Андрій Дроздов, до 25 кг – Давид Гринько, до 29 кг – Дмитро Лисюк, у ваговій категорії 29+ кг перше місце виборола Юлія Дзядевич.

Усі переможці змагань були нагороджені медалями, грамотами та цінними подарунки, що надав магазин «Спорттовари». Також всі учасники отримали солодкі призи від спонсорів турніру.