У Житомирі визначили переможців спартакіади серед команд місцевого самоврядування. ФОТО
Змагання спартакіади традиційно відбувалися з п’яти видів спорту: волейбол, міні-футбол, настільний теніс, шашки та швидкі шахи.
Про це повідомляє прес-служба обласної ради.
У зональних змаганнях, які проводилися у шести зонах - Бердичів, Житомир, Коростень, Радомишль, Новоград-Волинський, Ружин, - брала участь 21 команда міських та районних рад з 387-ма учасниками. У фінальних змаганнях, що відбувалися 22 травня у Новограді-Волинському, брали участь переможці зональних змагань в командному та особисто-командному заліку, а це - 108 спортсменів-аматорів від міських та районних рад.
Призові місця у загальнокомандному заліку, командних та особистих заліках з видів спорту розподілилися таким чином:
В загальнокомандному заліку:
- Коростенська райрада
- Ружинська райрада
- Новоград-Волинська міськрада
В командному заліку з видів спорту:
Волейболу
- Новоград-Волинська міськрада
- Коростенська райрада
- Ружинська райрада
Міні-футболу
- Коростенська райрада
- Ружинська райрада
- Богунська райрада м. Житомира
Тенісу настільного
- Коростенська райрада
- Черняхівська райрада
- Житомирська міськрада
Шашок
- Коростенська райрада
- Новоград-Волинська міськрада
- Чуднівська райрада
Швидких шахів
- Радомишльська райрада
- Новоград-Волинська міськрада
- Коростенська райрада.
Переможці та призери в особистому заліку:
Волейбол
І місце - Новоград-Волинська міськрада
Білявський М.Л.,Гудзь Д.С., Макарчук М.Г., Флярковський В.В., Захарченко В.П., Валага О.О., Федорчук В.Г., Дебіч Ю.М.,
ІІ місце - Коростенська райрада
Палюшкевич І.О., Білошицький А.В., Дмитренко С.Я., Павленко В.В., Клименко В.І., Балашов Д.С., Остапчук А.В., Коржук М.
ІІІ місце - Ружинська райрада
Цимбал С.В., Гнатюк С.П., Гуща О.О., Ващенко Т.П., Загородній Б.М., Хоцянівський А.І., Іщук О.А., Шокал В.П.
Міні-футбол
І місце – Коростенська райрада
Кравець Д.В., Німчук В.В., Степанчук Р.В., Орищенко П.П., Шпак М.І., Дячук С.М., Медина А.П.
ІІ місце – Ружинська райрада
Саківський В.Ц., Костюминський Р.С., Денисенко Р.В., Заболоцький С.А., Цехмейструк А.І., Радкевич О.М., Гудзь В.В.
ІІІ місце – Богунська райрада
Александров О.А., Грицай Д.А., Міліневський Є.О., Клоченок К.П., Магалецький В.А., Блощинський О.С., Кальчук В.В., Бараташвіллі Г.Н.
Теніс настільний
Чоловіки
- Фатхі Г. – Житомирська міськрада
- Липко Анатолій – Червоноармійська райрада
- Покроцький Дмитро – Черняхівська райрада
Жінки
1. Приходько Ольга – Коростенська райрада
2. Левицька Марія – Новоград-Волинська міська рада
3. Миколайчук Ольга – Черняхівська райрада
Шашки
Чоловіки
- Орел Павло – Житомирська райрада
- Правило Володимир – Новоград-Волинська міськрада
- Пархомець Юрій – Коростенська райрада
Жінки
- Петренко Ніна - Коростенська райрада
- Потієнко Світлана - Радомишльська райрада
- Літвін Світлана – Новоград-Волинська міськрада
Швидкі шахи
Чоловіки
- Онопрійчук Володимир - Радомишльська райрада
- Жданович Валерій- Житомирська райрада
- Пеньків Юрій – Новоград-Волинська міськрада
Жінки
- Марчук Ніна – Новоград-Волинська міськрада
- Слюсаренко Катерина – Радомишльська райрада
- Довжинець Лариса – Коростенська райрада.